Sizce ne yapmalıyım? Siz ne düşünürdünüz ?

Şu an çok karmaşık bir durumdayım. Lise 3 te okuyorum. Lise 1'den beri kızı seviyodum. Lise 2'de şarkı yazdım,gitarla söyledim ve şarkıyı dinledi de. Biliyo onu sevdiğimi ama aramızdaki ortak arkadaşımız onun hoşlanmadığını, böyle bir şeyin asla olamayacağını söylüyo. Biraz soğumuştum ama onu hala seviyodum. Lise 3te bizim okula kardeşi de geldi. Oda hoş bir kız. Ablası ondan çok daha güzel ama hareketleri o kadar güzel ki bir anda ona kapıldım ve kendimi çok kötü hissediyorum. 2 yıldır boş yere ablasının peşinden koşuyorum. Olmayacağını biliyorum. Zaten burçlara inandığım için boğa burcu olduğunu biliyorum ve tipe çok önem veren birisi bu yüzden şimden sonra da olmaz böyle bişe. Ama gel gelelim kardeşi ile hep göz göze geliyoruz. Onun ara sıra bana baktığını açık bir şekilde görüyorum. Hani arkadaşlarıyla konuşurken filan kafasını çevirirken bakışlarını bende durdurup, 1 saniye baktıktan sonra arkadaşlarıyla konuşmaya devam ediyo. (Mesela saçlarını tutup sağa doğru atarken bile göz göze geliyoruz.) Yurtta kalıyoruz ikimizde. Yemekhanede ben yemeğimi yiyodum. Arkamdaki masanın arkasındaki masadaydı. Sırtlarımız birbirimize dönük vaziyetteydi. Arkamı dönüp ona baktığımda oda arkasını dönüp bana taraf bakıyodu ve yine göz göze geldik. Yakışıklı değilim,çokta tipsiz değilim. Gitar çalıyorum,sesim güzel,onun hoşlandığı tiptenim ama gel gelelim kızla konuşmaya bile utanıyorum. Arkadaşlarım birinden ayrılıp başkalarıyla çıkabiliyoken ben bağlanıp kalıyorum. Hem de en imkansızının peşinde. Şimdi de kız kardeşiyle konuşsam ona ayıp edermişim gibime geliyo. Sanki gerçekten sevmemiş hissine kapılıyorum ama onu gerçekten sevmiştim. Arkadaş çevremizin neler düşüneceğini kestiremiyorum. Hele ki benim kardeşi ile ilgilendiğimi öğrenirlerse ve kardeşide asla olmaz öyle bişe derse ben mahvolurum. Bir daha ne ablasının,ne kendisinin ne de herhangibir arkadaşımın yüzüne bakabilirim. Yengeç burcunun özelliklerinden canım çok yanıyo. Her şeye. Sizce kardeşinin ilgilenip ilgilenmediğini nasıl anlayabilirim ? Konuşmaya nasıl başlayabilirim ? Ona nasıl bakışlar atmalıyım ? Benim ona baktığımı anlamalımı anlamamalımı(Yani o bakarken ben görmemiş gibi yapıyorum. Ama ben ona hep gizli gizli bakıyorum. Haberi olmalımı olmamalımı?) Buna emin gibiyim. Ben tipimle bir şeyler kazanamam. Benim iç dünyamı bilseler koşa koşa gelirler ama muhabbeti kuramıyorum. Ne yapmalıyım ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Başkalarının ne düşüneceğine aldırmayıp kızla direk konuşmalısın. 1-2 standart sohbetten sonra sana karşı nasıl hissettiğini sorabilirsin. Duygularını ifade etmek, utanılacak bir şey değildir. Yok eğer olumlu olacağını bilsem hemen başlarım, olumsuz olursa yanarım, diyorsan... O halde sonuçlarına katlanamayacağın, riske giremeyeceğin denizlere dalma. İkisini de bir kenara bırak ve kendine başka birini bul. Yengeçsin ya, oradan biliyorum. Son bir not olarak da burçlara bu kadar takılma; hayat dışarıda ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...