Sorum Erkeklere ....

Düşünün şimdi. 2buçuk senelik bir ilişkiniz var. Ayrılmalı barışmalı. En son barıştığınızda işler mükemmel ilerliyo. Sözlendiniz aileler öğrendi. Sonra siz üniversiteye gitseniz kız lisede başka bir şehirde kalsa. (aradaki mesafe 1 saat) Üniversiteyi kazandığınızdan 2 3 ay sonra kız arkadaşınıza sadece senden sıkıldım deyip ayrılsanız.

Soruyorum şimdi neden sıkılırsınız. Derin düşünün lütfen sizce neden olabilir ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle üniversiteden dolayı görmüştür orda hatunları senide engel olarak görmüştür şerefsiz çok ya sıktır et bırak sen buna zamanını nasıl ayırdın böyle p**evenkleride nasıl buluyorsunuz anlamam :)

0|0
    0|0
    • İlk sevgilim olurdu kendileri en büyükte pişmanlığım ama çok sevdim yani liseyi birlikte bitirdik ben değişmedim koca kafalı değişti yaa

• Ben Allahtan görmüyorum onun suratını

• Kesinlikle çok sinir bozucu bişey

• ya baskasi vardir hayatinda ki sanmam bunu buyuk ihtimalle ailesi sorun yaratiyodur

0|0
    0|0
    • Evet ailesi biraz değişik insanlardı. Aklıma ilk gelen beni aldattığı oldu

• her erkek oyle değildir sadece karakteri bozuk olanlar degisir.ama sana sunu soyleyeyim seven bir erkek ne olursa olsun asla birakmaz mutlaka bulur bir cozumunu..bu arada yaslariniz kac

• Benim 18 onunda 20 oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• orada gözü açılmış açık ve net bu hep böyle olur

0|0
    0|0
    • Üniversite seni değiştiricek dememe rağmen hayır değiştirmez demesine rağmen ... karakterinde problem olmalı değil mi ?

• bak canım hrkes laf soyler yok soyle yok boyle olur ben degsmem demek kolay ama ne olacagini ALLAH bilir uni gormus insanm ne haltlar yiyenler yapmam dedgni yapanlar var... sirf kismeti kapanmasn die Nisan atan var belki farkli isteklerini karsilayacak birini buldu bilemeyiz

Yükleniyor...