Galatasaray: Kayseri maci hakkinda dusunceleriniz?

Hayalkirikligi benim ki. Sabri basta oynasaydi keske.

Ama halen sampiyon olacagiz.

Güncellemeler:
Mancini istifa kampanyasi baslatilsin. Sabri olsun teknik direktor.

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sabrinin değeri ne zaman anlasilacak

0|0
    0|0
  • Bize çarşamba günü muhteşem yüzyıl izleyin diyenler cumartesi pazar pazartesi survivor izleyecek artık :D:D

0|0
    0|0
    • Yok ya, daha lig bitmedi. Biz yine oluruz sampiyon.

Benşu anizliyorum zaten survivoru #TeamTurabi skdhdjhdffg.

• Düşünülecek bir yanı yoktu maçın.

Macini artık kovsunlar yeter.

0|0
    0|0
  • Ahaha ne güldüm ya..

Galatasaray neleri kaçırdı, herifler geldi attı asdjkmlasdg

0|1
    0|2
  • fatih terim oturduğu yerden kıkır kıkır gülüyordur şimdi :)

0|2
    0|2
  • İyi oynadık futbolcuların beceriksizliğinden gol atamadık başından beri diyorum gsnın en eksik bölgesi bitirici bir forvet olmaması sağolsun mancini 5 tane defans aldırdı bir forvet aldırmadı helal olsun.

0|1
    0|3
    • adamlar aceleye kapılmadı çok sakin oynadı kapanarak oynadılar ama çok iyi mücadele ettiler :)

• fener gsden daha hırslı orası kesinde hakemlerle alınan macları cıkarsan gs 10 puan fark attardı.

• Hayal görüyosun

• Kötü oynadı son vuruşları yapamadık olabilir Her sene şampiyon olacak diye bir kaidesi yok ders çıkarılmalı bunlardan Fenerliler gibi havlayanlara aldırmıyoruz

0|0
    0|0
  • kayseriden korktugum kadar gsden korkmuyorum,çok vasat oyuncularla dolu,leş bir takım

0|0
    0|1
  • Bu sezon galatasaray şamaroğluna döndü :)

0|1
    0|2
  • şampiyonluk için umudunu kes artık, şampiyon falan olamayız. 2. lik bile zor :(

0|0
    0|0
  • Ziraat Türkiye Kupası bir kupadan fazlası...

0|0
    0|0
  • Galatasaray=Mahalle takımı :D

0|1
    0|4
  • şampiyon olursunuz ama nerde bilmem kayseri haketti maçı manciniyle devam edin siz :)))))

0|0
    0|2
    • İzlemden macın kimin hak ettiğini nasıl karar verdin sen fenerle karıstırdın herhalde gsyı

• Kayserispor düşmeyecek !

0|0
    0|0
  • Şampiyon Olacaksınız ? Güldürdün mübarek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle baştan söyleyeyim bu maçı batıran İzet Hajrovic kendini mi göstermeye çalıştı bilemem ama çok heyecanlıydı ve girdiği pozisyonlarda at gözlüğüyle bakmasa etrafa eminim ki 2-3 gol atar kazanırdık maçı onun 70.dklara kadar oynaması bile hataydı Mancini'nin şu kağıt verme olayları acayip germeye başladı insanı ligin sonuna demir atmış bir takıma kendi evimizde yenilmek çok ama çok koydu üzgünüm fakat bu takımı bu hale getiren de oyuncular değil Mancinidir bence Ünal Aysal'da gereksiz yere çok para harcadı Mancini'nin maç sonunda da verdiği röportajda söylediği "bu takımı ben kurmadım" vs demesi de çok samimiyetsizdi insan takımını biraz olsun sahiplenir Galatasaray gibi bir takıma her zaman yürekli adamlar lazım Mancini'yi sevmiyorum diyemem fakat geldiği günden neredeyse 6-7 ay geçti fakat hala ne her maça aynı kadroyla çıkıyor ne her maça aynı taktikle çıkıyor sürekli farklılık peşinde ama bu böyle gitmez eminim ki biz ligin başında Bursa'ya oynadığımız taktikle maçlara çıksak bence liderdik ama işte hep böyle boşa kendi kendimize konuşuyoruz duyan yok nasılsa

0|0
    0|0
  • Konu kayseriyse kelimeler kıyafetsiz kalır. Takımı beğenmiyorum. Beğenmeyi geç artık adamlarda nasıl bir grup varsa.

0|1
    0|0
  • seni bu sabriyle tanıştıracam artık alittlem :D

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum birşey diyemiyorum yapmayın artık yeter.

0|1
    0|0
Yükleniyor...