Adonisim olsun istiyorum, ne kadar sürede oluşur bu zımbırtı?

Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.

YGS ye girecek olan kader ortaklarıma da başarılar dilerim.

Her neyse..

Spor ile ilgilenen arkadaşlar bir yardımcı olur mu acaba?

Six back ve adonis ne kadar sürede belirginleşir?

Çok değil hafiften belirgin olsun istiyorum.

2 ay yeterli bir süre midir ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Adonis kası sonradan ortaya çıkan bir kas değildir. Her insanda bulunmaktadır. İnsanın genetik yapısına göre çokluk ya da azlık göstermektedir. Bu kasın geliştirilmesinde en önemli egzersiz, bir yere asılarak ayakları yukarı çekme egzersizidir. Bacaklarınızı büküp yukarıya doğru çekip, sağ ya da sol tarafa doğru ittirmeniz gerekmektedir. Bacaklarınızı yukarıya doğru çektiğinde 90 derecelik bir açıyla durmanız gereklidir. Başlangıçta günlük 10 adet yapmanız tavsiye edilmektedir. Daha sonraki günlerde 2-3 adet arttırarak devam edin. 2 ay minimum 4 ay da çıkar tahminimce.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yağ oranın %12 altına düşmeye başladımı görünmeye başlar.Git bir yağ oranını ölçtür.Cardio ve mekik hareketleri yapman yeterli.Birde karbonhidratlı yiyecekler yeme fazla.Protein ağırlıklı beslen.

1|0
    0|0
  • Ters mekik en iyi yolu ;) düzenli yaparsan iki ayda rahatlikla cıkar:) ama ters mekigi yapabilmen ayri mesele ;)

1|0
    0|0
  • Rem'e sormadan buraya mı sordun sen !

Şiddetle kınadım seni

1|0
    0|0
  • Ooo kimler buradaymis

0|0
    0|0
  • bahsettiğin şey her insanda olan kas grubudur.senin yapman gereken şe çok basit.3 beyazdan tamamen uzak dur günde 45 dak kardio(yürüyüş veya koşu)3set 10 veya 12 tekrar üst ve alt karın kaslarını çalıştıran mekik hareketleri.metabolizman hızlı ise vücudun hızlı gelişir 2-3 ayda bir nebze ola bilir.unutmadan haftada en fazla 3 gün bu egzersizleri yapman gerekir en fazla 4 gün.çünkü çalışan kaslar beslenmeli ve dinlenmelidir.aşırı çalışan kas gelişmez sadece şişer.ilaveten düzenli uyku ve yeşil elma iyi gelir.

0|0
    0|0
  • 2 ayda anca ev yapumi baklava cikar be güzelim

1|0
    0|0
  • Önce o yağlar gidecek :(

1|0
    0|0
  • Tesekkurler sanada basarilar ve duzenli calisirsan ve fiziginşu aniyi sadece kas kiskmi kaldiysa duzenli spir ve beslenmeyle 2 bilenedin 3 ay bir surede yapabilirsin

0|0
    0|0
  • six pack len o herneyse zayıfsan sıkı karın idmanı yapıp proteinini alıp dinlenerek kasın oluşmasına izin verirsen 2 ay yeter artar bile

0|0
    0|0
  • Boşver işine bak adonis falan uğraşma bu kadar söyleyim :D

0|0
    0|0
  • Sana iki şey gerekli birincisi sabır ikincisi azim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adonis bir zımbırtı değildir :) erkeği çok seksi gösteren bir kastır :)) lütfen ama :))))

1|0
    0|0
  • kac tekrar ve yaptigin set sayisina bagli belirmesi

1|0
    0|0
  • Ben 2 haftada çıkardım ama iyi çalışmak lazım bir de yağ oranının az olması gerek tam anlamıyla bir adonis çıkarmak 2 ay değil 2 yıl sürer

0|0
    0|0
  • asdfg adonislerini yerim <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...