Bianda bittii... üzülüyorumm. ne yapmalıyım?

ilişkimiz güzel gidiyodu hatta ayrılmadan bigün önce bulusmusstukk.bol bol konusmustuk falan kıskanıyoduu ılgılıydı.ertesi günün aksamı baktım hç yazmıyo.dedim sen ne biçim sevgilisin ya insan hç mı merak etmez falan cunku ılk defa boyleyapmıstı ve o gun gun boyunca oyun oynamıstı. bı ısı yoktu bılıyodum yanı.basladı benım hayatım sadece senden ıbaret degıl bunu bılmelısın falan bende cok sınırlendım anlasamıyoruz ya sanırım bıtsın dedım oda tamam dedı ama ben onu bıtmesı ıcın soylememıstımmm yaa :( o gun bugundur bıttı. 1 hafta olcak cok uzgunum.ne yaparsam onu gerı kazanırım saçma sapan bıttı ya:s

Güncellemeler:
işle ilgili sıkıntıları vardı birde. o ara
bunun üstüne bir hafta üstüne gidip mesaj attım. istemedi arkadaşlar :S olaylar tam tersine döndü. resmen

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• maddi durumu kötü olan erkek bir bayanla gezmek istemez.onun isteklerine yetişemez.utanır sıkılır.blöf yapmayın erkeklere artık rahatlıkla görüyorlar bunu haberiniz olsun..

0|0
    0|0
    • maddı durumu kotu degıl yahu ısle ılgılı sıkıntıları vardı o ara sadece

• tamam ozaman baska birini bulmuş geçmiş olsun kendi terkeden olamk istememiş sadece..

• git konuş seven kişinin bahanesi olmaz anlat derdini eğer seviyosa geri döner zaten en iyisi gidip konuşmak

0|0
    0|0
  • larça olmuş ilişkiler. götünüz sıkışınca bitsin derseniz o abazan gençler gibi peşinizden koşmaz bazı insanlar. sonra böyle üzülürsünüz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler basta cok ilgilenir alistirir sonra kendi hayatina devam eder ilgi azalir cevresine daha cok vakit ayirir benimde yasadigim sey..evet belki aniden bitmis sizinki ama haklisin sana sor geliyo bir anda ilgisini ustunden cekmesi ama biseylerle ugrastiktan sonra sana ozlemis bir sekilde geri donerdi ani cikislar boyle sonuclar doguruyo maalesef..onun ya canim k.bakma ben hic unutur muyum seni demesini bekliyodun kesinlikle:) ama ters tepti bir konusmayi dene ama cok taviz verme bir anda oldu sinirliydim de duzelecegini saniyorum eger gercekten seviyosa boyle sacma nedenlerle bitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...