Sampiyonlar ligini sizce kim alir?

Hangi takimi favori goruyorsunuz?

Bence almanlar alacak yine bu sene.

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Maçları özetleyeyim.

Real Madrid geçen sene mou'nun hatasından dolayı 4-1 kaybedilen maçın intikamını alacağından eminim. İntikam meselesi + dortmund bu sene dökülüyor lewa ilk maç yok en iyi golcüleri ilk maçta yok gol sorunu yaşayacaklardır + defansta dökülüyor. Gerçi bu sene dortmund as kadro olsa bile Real Madrid yine yener. Ronaldo 2 maçta en az 3 gol atar.

uefalona vs Atletico

Başa baş 2 takım atletico favori gösterilmiyor ama kendi evinde çok iyi oynayan bir ekip. Ama kadroları sınırlı lig ve şampiyonlar ligi kulvarlarına dayanabilecek mi oyuncuları görmüş olacaz. Atletico kazansın isterim, tabi favori uefalona.

Manu vs bayern

Manu'da van persie sakat ama bu sene çok kötü oynuyor manu ligde avrupada da öyle. Ama seyircisini arkasına alırsa süpriz bir galibiyet neden gelmesin ? Hem bayern 10 kişi kalmış arsenalde amma zorlandığını gördük. Manu'nun turu geçmesini isterim, tabi favori bayern.

Psg vs Chelsea

Bence bu turu chelsea geçer. Mou'nun en iyi oynattığı takım chelsea + hem takım hemde teknik direktör olarak tecrübeleri var. Ben chelsea geçmesini isterim. Bunda biraz tereddüt var ama psg'de çok fazla iyi oynayan oyuncu sayılı var defansta silva dışında oyuncu yok + ibra ve matuidi'yi kilitlerse chelsea zaten gol sorunu yaşayacağı aşikar psg'nin.

Yarı final bu şekilde olsun isterim.

Real Madrid - atletico

Chelsea - bayern

Final

Real Madrid vs Chelsea

Büyük bir kapışma olur.

1|1
    0|0
    • Düzetlme Yarı final Chelsea - Manu :)

• yokya öyle final olmaz :D real - chelsea olur bak. chelsea - man. u . her zaman izliyorum

• Aynen olabilir bu turnuvada chelsea çok hafife alınıyor, psg'yi geçemez diyorlar ama 2012 yılında bayernin kendi sahasında yenen takım chelsea'di :)

Ayrıca hatırlatma 2013'ün en iyi takımı olan bayern chelsea'yi uzatmada şansa bala attığı gol ile penaltılara gitmiştir. 10 kişi kalan chelsea'ye son dakika da beraberlik golü atıyorlar üstelik mou istediği oyunu oynatamamıştı o zamanlar.

Erkekler Ne Diyor 27

• Bayern ya da Real

0|0
    0|0
  • Gönlüm Dortmund diyor da zor biraz sanki. Chelsea de belirleyici etken Morinho olacak garip ama doğru. Ama Alaman efsanesi Bayern çok zorlu rakip. İspanyolların intikam ateşi. Ayarsız İbra. Ama en güçlü aday Bayern gibi :)

0|0
    0|0
  • d smartmıdır ne boksa. yayın hakkını aldıgından beri. şampiyonlar liginden bile soguttular insanı. tüm dünyada yayınlanan maçlar bizde aptal saptal kuruluşlara veriliyor. soruya gelincede içimden real madrid demek geldi. nede olsa pes oynarkenki takımım :)

0|0
    0|0
  • real madrid

0|0
    0|0
  • REAL MADRID...

0|0
    0|0
  • Bu sene Real <3

0|0
    0|0
  • chealsea - real madrid finali güzel olur morinho varken bu chealsea yenilmez finale gider ama ronalda belini kırar onların

0|0
    0|0
  • eger finale kadar madrid ile munıch eslesmezse finalde real madrid vs bayern münich olur ve iyi maç olur

0|0
    0|0
  • Madrid - bayern finali oynanir. Sonucu penaltilar belirler.

0|0
    0|0
  • Real Madrid ve Galatasaray'ı destekliyorum iki Takımı'da yakından takip ediyorum bence Real Bayern finali olur zar zor da olsa Real alır

0|0
    0|0
  • Barcelona alır diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • Barca münih finali olacak barca alacak

0|0
    0|0
  • Real Madrid alır ronaldo rekoru kırar!

0|0
    0|0
  • Bayer Münih

0|0
    0|0
  • tabıkıde Bayern Münih.

0|0
    0|0
  • bayern alır ya.

0|0
    0|0
  • real ve bayern finali istiyorum... bence bayern alır

0|0
    0|0
  • BU sefer ksinlikle Real

0|0
    0|0
  • barcelona alıcak gıbııı elcılasıco koluu realle verıcek

0|0
    0|0
  • real madrid

0|0
    0|0
  • Chelsea hafife alınıyor..Şu an en iyi durumda olan Chelsea ve Bayern..

0|0
    0|0
    • Bayernde hemfikiriz ama psg chelseayi eler.

• Bunu özelde söylerim :DD

• bence real alır.

0|0
    0|0
  • real madrid alır

0|0
    0|0
  • 6aysaray elenmese kesin alırdı

0|0
    0|3
  • CcC Bayern & Dortmund CcC

0|0
    0|0
  • kim kazanırsa kazansın trabzonspor o kupa bizim diye dolaşır ülke ülke

0|0
    0|0
  • Herkes aynı soruyu soruyor yeter be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Real Madrid veya Bayern.

Gönlüm real'dn yana.

0|0
    0|0
  • hangi takımlar var o piti piti yapıcam kuzuum :D

0|0
    0|0
  • Barcelona ya da Real.

0|0
    0|0
  • Chelsea alsın İngilizler daha çok hak ediyor

0|0
    0|0
  • real madrid

0|0
    0|0
  • ya bayern ya da real alcak o bir kesin ama bence real (çünkü öyle umut ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Ya bayem ya da real alir. Ama Real Madrid'in kazanmasini umuyorum.

0|0
    0|0
  • futbol 90 dakka oynanan ve sonunda almanların kazandıgı bir oyundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...