Özlem? Pişmanlık? Aradığını bulamamış olması mı? Ne ne ne?

9 ay gibi uzun bir süreden sonra numarasını sadece telefon rehberinden değil beyninden de tamamen sildiğin herşeyiyle çok zor unuttuğun kötü birşekilde ayrıldığın eski sevgilinin bir gün ansızın meraba nasılsın mesajı atmaktaki amacı nedir?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba nasılsın...(devamı : ben afedersin b*k gibiyim, senden sonra bütün manitalar benim sandımdı, açıkçası senin bana karşı ilgin biraz dötümü kaldırmıştı, senden ayrılınca bikaç kızlada görüştüm, ama işler istediğim gibi gitmedi, bırak sana dair bişey görmeyi, beni adam yerine bile koymadılar, umarım hala benim aşkımdan kıvranıyorsundur, ne güzel düşeş olur, içinde bulunduğum eziklikten kurtarırdım kendimi:D)

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aradadığını bulamamış olabilir ilşkinin öncesini bilmediğimize tam cevap yok

0|0
    0|0
  • Aradıgını bulamamıs hattını kır at ulasmasın

0|0
    0|0
  • Aynı şeyleri yeniden yaşamak istemiyorsan uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeniden seninle olmak istiyor demekki aradığını bulamadı geri dönüş yaptı sana.

0|0
    0|0
  • 9 ay ayrılık için uzun bi süreç artık bence bitmişşşş tanıyamadım kimsiniz de sende

0|1
    0|0
    • benim arkadaşım 1 yıl ayrı kaldı ve barıştılar

• aynen öyle benden giden başkalarıyla gezip tozduktan sonra neyleyim ben onu :)) önümüzdeki maçlara bakar yoluma devam ederm ayrılmadan önce düşünecekti :)

• eskisi gibi olmaz ama en azından barışcak kadar iyiler soğumamışlar

• Beyninden tamamen silseydin numarasini tanimazdin, eger seviyorsan konusmasina firsat verebilirsin ama nekadar hayirli olur bilemem, istemiyorsanda beni birdaha rahatsiz etme falan de, ama burda nasil ve neyden dolayi ayrilmis olmanizda önemli.

0|0
    0|0
    • numarasını tanıyamadım zaten kimsin diye sordum o söyledi öylelikle anladım.Ne o barışmak istiyor nede ben ona bir şans vermek merak ettiğim bunca zaman sonra neden mesaj atılırki.

• Aklina girmek için kendisini hatirlatiyor.

• sen rahatca kufur et dıye:)

0|1
    0|0
  • aradıgını bulamamıs olmasıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...