Baylar bayanlar hepinize bir sorum var

2.5 senelik ilişkim var 20 yaşındayız herkes biliyor yanlız erkek arkadaşımın ailesi biraz sorunlu bu yüzden erkek arkadaşımla aramızda sorun çıkıyor ben onları onlar beni kıskanıyor erkek arkadaşım okulu bıraktı benden bildiler çalışıyor haftalik 150 alıyor ailesi okulu madem bıraktın eve katkıda bulunacaksın diyerek her hafta 100 lirasını alıyor 50 lira kalıyor onunla çocuk kendine harçlık mı yapsın biz mi birseyler yapalım bende çalışıyorum benim böyle bir sorunum yok ailem almıyor 6 milyar dış teli taktırdım onu ödüyorum ama gene param kalıyor sorum şu sürekli benden geçiniyoruz yere Gidemiyoruz birsey yapamıyoruz birsey alamıyoruz çünkü parası olmuyor çünkü erkekler babanızda size böyle yapıyor mu ya da yapar mıydı kızlar siz olsanız ne yaparsınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• valla yapanlar vr benim kaynanam beni evden attı

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• yani bazıları aç gözlü evladıda olsa parasına göz dikiyor

• aynen bencede

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• taktik uyguluyorlardır belki işi bıraksın da okula dönsün diyor pararsızlığı yaşatmaya çalışıyorlardır sevgilin başka bir işe girsin işten çıktım desin iş arıyorum desin dha yüksek maaşı olan bir yere girsin mesela maaşını da az söylesin ailesine

0|0
    0|0
    • cüzdanını karıştırıyorlar her şekilde öğrenirler

• karıştırsınlar hç bişi de öğrenemezler yani sana verir saklar bankada biriktirir vermiyorum desin gerekirse ayrılsın evden

• ben olsam bunu kaldıramazdım bir kahve içince bile erkegin ödemesi toplumda alışılagelmiş birşeyken para harcadıgımda bir soğuma söz konusu olurdu

0|0
    0|0
    • mesala bu gün işe giderken simit yedik ben ödedim tamam sorun etmiyordum ama artık herşeyi bana yıkmaya başladı

• umarım hakkınızda en hayırlısı ne ise o olur

• amin inş

Yükleniyor...