Sevgiilinin numarsını silmek

arkadşlar 3 hafta oldu ayrılalı numarsını sildim falan zaten her yerden engellemiş beni... sizce iyi yapmışmıyım yoksa tele sarılıp arıcam daha rezil edicem kendimi ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Her yerden engellemişse seni unutmak için elinden geleni sanal ortamda göstermiş zaten. Önemli olan seni aklından kalbinden silmesi. Sen iyi olanı yapmışsın. Dümdüz önüne bak rezil etme kendini

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Numarası ezberinde değilse iyi ya :) Ben genelde zaman aşımına uğrayana kadar silmem, aradığı kişinin o olduğunu bileyim ki, açmayım diye :D Numaraları ezberleme huyum yoktur. Zaman aşımına uğradıktan sonra zaten o saatten sonraya kadar sesini bile unutmuş olurum "Kimsiniz tanıyamadım" derim o da zaten intikamdır :D

0|0
    0|0
  • ıyı yapmışsın

0|0
    0|1
  • Bende yaptım numarasını sildim ama benimki aptallıktı çünkü numarasını ezbere biliyorum rehberden silmek kolayda aklımdan nasıl silicem ben bu numarayı ama sen doğru olanı yapmışsın rahat ol ;)

0|0
    0|0
  • gelene hay hay gidene bay bosver.

0|0
    0|0
  • bir bayan durup duruken nden engelsin

çivi çiviyi sökmüyo baskda bulsan

0|0
    0|0
  • Numara silmek en iyisi ben ona bırakmadan her yerden engelleyip silmiştim. Kendini rezil etmeye değmez:)

0|0
    0|0
  • Zaten seni engellemiş be gülüm zorlama artık geçmis olsun..

0|0
    0|1
  • ne dıye arıyon otur oturdugun yerde.

0|0
    0|1
  • iyi yapmissin keske bende silebilsem

0|0
    0|1
  • Fiero ol. Gururlu ol yani.

0|0
    0|0
  • sakin arama.. o seni merak edecek kendisi aricak... kendi kendisine sorcak..niye aramiyor bu :) sakin bak

0|0
    0|0
    • aramaz ooo egosu çok yuksek bir kız

• 7 sene aramadınmı naptın abla sen:))))) ben ilk hafta çok aradım bakmadı bile... artık aramam tabi

• pardon 7 sene beraberdik :) yanlis yazmisim kusura bakma. 7 yil birlikteydik ayrildik.. 4 ay sonra kendisi beni aradi.. 4 ay zor dayandi.. ondan snr aliskanlik yapti iki senedir ben aramiyom o ariyor.. o aramiyo ben ariyom :) ...sende biraz bekle kiz seni merak etsin mutlaka özler arar..

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne güzel. Bak heryerden numarayı sildim ama 99 senesinde kullandığı numara bile aklımda. tabi aramam o ayrı.

Aklından silmek en evlasıdır. En güzelidir. Tadından yenmezidir.

0|1
    0|0
    • bişey diyimmmi sile sile ezberledim

• kilit nokta şu aslında seni önemsemeyen birini hala unutmamak .. aslında mantık olarak çok saçma sana değer vermeyene değer vermiceksin .. burada keşke senn gibi olabilsem nasıl beceriyorsun bu soğukkanlılığı

• Bak aslında yaşın gayet iyi 26. Hayatın gerçeklerini kavramış olman, kavrıyor olman gereken yaştasın. Çevrende birbirini önemsemeyen çiftler var mı? Sağlıklı ilişkileri var mı? Gözlemin nedir yani bu konuda. Görebiliyor musun durumu? Çünkü bin kişi anlatsa sen görmedikten sonra kıymeti olmaz.

• aman gardaş nabıyon sen ne arıyacan o aramıyosa boşver yak bir sıgara üfle yeni aşklara

0|1
    0|0
  • kesinlikle çok iyi yapmışsın

0|1
    0|0
  • Birisiyle görüşmen vardı? Sevgili olamadın galiba onla. :)

0|0
    0|0
    • nedemek istediğini anlamadım

• çivi çiviyi sökmüyo hocam olmadı

• Sağlık olsun.

Yükleniyor...