Koşu Hızımı Nasıl Arttırabilirim?

Koşu Hızımı Nasıl Arttırabilirim? Kondisyonum var belirli bir tempoda hızlı koşabilirim ama hızım çok iyi değil ben hızımı mesela diyelim 100 metreyi 12 saniyede bitirioyrum ben 11 saniyeye hatta 10.50'ye indirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Normalde açık söylemek gerekirse herkesin söylediği bir şey var sonradan sprinter olunmaz doğuştan olunur diye hızlı koşman için esnek olman dirençli olman çok önemli hatta bacakların uzunsa avantajlısın demektir ama dediğim gibi esnek değilsen o çalışmalara ağırlık verip düzenli olarak 30m,60m ya da 100m koşuları yapmalısın geri dönüşlü ya da dönüşsüz fark etmez ama sıkı çalış yani yetenekli değilsen öyle çok hızlı olamazsın ama çalışmalarla ve kararınla en azından %50 arttırırsın diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kosu stiline bagli kondusyona bagli iyi ayarlaman lazim

0|0
    0|0
  • dünya rekorumu kıracan mubarek

0|0
    0|0
  • Teknik ogreneceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• "Komşu kızını nasıl ayartabilirim?" diye okudum =(((

Mk, gözler bitmiş benim..

0|2
    0|0
  • Karin kasi yap baklavalarin olsun adimlarin kisa ve seri olsun bide bacak kasi yap ve kosmadan once gaza gel kosarken geriye yatma one egilerek kos

0|0
    0|0
  • günde ortalama en az 20 tekrar 100 metre 15 tekrar 200 metre ve 5 tekrar 400 parkuru yap. ve parmak ucunda koş 100 metreyi topuğun kalçana değsin uzun adımlarla bitir.

0|0
    0|0
  • valla kanka bende komşu kızını nasıl ayarlyabilirim diye okudum yorum yaparken farkettim kbakma :) koşu hızını 10.50e indirirsen olimpiyatlarda madalya alırsın

0|0
    0|0
  • Nosa bas kanka

0|0
    0|0
  • Bacak kası çalışman lazım tabiki

Hareketleri internetten bula bilirsin

0|0
    0|0
    • Spor salonunda çalışıyorum ztn

• Zamana bırak gelişir 1 ay yaptın diye hüseyin bond geçcek değilsin heralde ne kadar çok kasın olursa o kadar iyi

• 10,47 de kosmustum lise yıllarımda parmaklarının ucunda koşmayı dene ben faydasını çok görmüştüm

0|0
    0|0
  • Dünya rekoru zaten 10sn sen neyin peşindesin (:

0|0
    0|0
  • eve alabiliyorsan koşu bandı al ve egzersiz yap

0|0
    0|0
  • bacak kası çalışman lazım ayaklarına hafif kiloluklar bağla koş

0|0
    0|0
  • Her sabah git tüm gücünle koşabildigin kadar koş ve zorla kendini...

0|0
    0|0
Yükleniyor...