Yarın sınava giricek herkese şimdiden başarılar dilerim

Yarın sınava giricek herkese şimdiden başarılar dilerim Allah umarım bütün çalışanların ve sınava giriceklerin emeklerini boşa çıkarmaz. Allah sınava girenlerin diledikleri yerleri nasip etmesini sağlar inşallah.

Evet arkadaşlar sınava az bir süre kalmışken sınav taktiklerini, faydalı bilgileri ve sınav için önerebiliceklerinizi bizlerle paylaşır mısınız :) ?

Güncellemeler:
Düzeltme : Allah, sınava girenlerin diledikleri yerleri kazanmasını nasip etmesini sağlar inşallah.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sınava girecekler kesinlikle heyecan yapmasın eğer yaparsanız bildiklerinizi de unutursunuz aklınıza o an öyle bir şey getirin ki sorular size çerez gibi gelsin kendinize güvenin Allah'a dua edin sınavdayken bile bende size başarılar diliyorum inşallah sınavınızı başarılı bir şekilde bitirip oradan mutlu şekilde çıkarsınız ;)

0|0
    0|0
  • ben de dilerim ama en çok da sana dilerim...

0|0
    0|0
  • Sallarken lütfen dikkatli olun. AA CC EE BB DD şeklinde sallayın :D

0|1
    0|0
  • Öncelikle teşekkürler =) 3 farklı sistemde sınava girdim... Gördüğün gibi hala giriyorum =) Hiçbir şeyin faydası yok valla :D Heyecan yapma, yeter ;)

0|0
    0|0
  • girmiyorum ama fazla başarıdan zarar gelmez izninizle nasipleniyorum

0|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2014, hala YGS'ye hazırlanan insanlar var. Gerçekten çok ilginç...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalışan için ekstrem bir durum olmadıkça korkacak bir durum yoktur. Rahat olsunlar çalışanlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...