Aldatıldığınızı öğrendiniz ne yapardınız?

6aydır çıktığım ciddi düşündüğüm erkek arkadaşım.Yakışıklı bir erkek kızlardan ilgi gördüğünü biliyordum ancak bende güzel bir bayanım birbirimize eşitiz.O yüzden yok sanmam diyordum beni sevdiğinide hissettiriyordu.Ancaak geçen gün cafede lavobaya gittiğinde cebini masada unuttu aldım whatsapına baktım aman tanrım bir kızla canım bitanem öpücüklü mesajlar.şok oldum teli açık şekilde masaya bıraktım ve kalktım gittim.şok olmuştum.sadece 1 kez aradı teli açmadım sonra üstelemedi.şimdi ne yapmalıyım sizce

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbirşey yaomamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Akıllı insan birdaha yüzüne bakmaz. Ama...

0|0
    0|0
  • bıde soruyomusun olum sızın yzunuzden erkekler yuzsuz oluyor sonra dıyosunuz kı nıye boyle oldular alla alla

0|0
    0|0
  • fazla üzerine düşmem. yedeğiyle çıkmaya başlarım.

ne yapmalısın. onu düşünmeyeceksin. başka birini bağla.

0|0
    0|0
  • anlamıs enselendıgını ve aramaya yuzu olmamıs bı daha

bırakın su zamparaları ya

yeter artık

0|0
    0|0
  • valla ben döverim galiba

0|0
    0|0
  • bu olayda,sevgili seçiminde dış görünüşü esas almanın da payı var tabi. ayrıl bence. ve bir dahakine yakışıklılıktan önemli kıstaslara bak.

0|0
    0|0
  • kendine güzel bir rakı masası kur otur kafanı dagıt şarkılarla geçmişinede mümkünse kireç dök :D

0|0
    0|0
  • çok safmışsın canım ya, düşünme ama artık kurtulmuşsun işte

0|0
    0|0
  • götünü sağuk suya tut:)

0|0
    0|0
  • Tanriya sükrederim...

0|0
    0|0
  • arkadaşım hata;

1- kendinizi ve karşınızdakini dış dörünüşle yargılayıp layıklık belirlemeyin,

2- kendinizi çok beğenmekten vazgeçin,

3- öyle sanıyorum ki bu insanla yatak mevzuunuz olmuş sizinle işi kalmamış,

4-insanları tanımak için yaşadığınız olumsuzlukları baz alın

sonuç;

Böyle bir kişilik için yapmanız gerek bir şey bulunmamaktadır.

saygılar.

0|0
    0|0
  • Hüngür hüngür ağlarım. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece 6 ay çıkıp nasıl ciddi düşünebiliyorsunuz öncelikle bunu anlamıyorum altı ay içinde zaten insan yeni yeni güvenmeye başlar birine. Her neyse başına gelen olay gerçekten çok üzücü dediğim gibi hemen birine güvenmeyin sonra üzülen yine siz olursunuz. Seven erkek aldatmaz baksana hiç üstelememiş bile neyin var ne oldu diye. Sana unut veya üzülme diyemem çünkü ne kadar desem de üzüleceksin ve unutmak zor olacak. Umarım karşına bundan sonra seni hak edecek biri çıkar.

0|1
    0|0
    • biz büyük bir aşkla başlamıştık.öyle sıradan yavaş yavaş gelişen bir ilişki değildi.ruh eşim buldum demiştim oda öyle diyordu.ancaak ben sevdiğimi çok belli ediyordum.ona odaklı yaşıyordum.sanırım bu onun şımarıklığı oldu onda.klasik hep böyle olurya.o yüzden yıkıldım

• o kadar büyük bir aşkmış ki üçüncü kişilerin bu büyük aşka karışmasına izin verilmiş. Bana bu konuda yorum yapmak düşmez gerçi ama ilgisini belli eden her zaman kaybeder bırakacaksın karşındaki adım atacak senin için çabalayacak aksi takdirde şımartmaktan başka bir şey yapmazsın

• Seni bir kereden fazla aramayan biri için çözüm mü arıyosun ? Gittiysen gittin ayrıldıysan ayrıldın, çocugun unutturacak insanı varmış zaten, seni düşünmez ki. Yapacağın tek şey kendi hayatına bakmak, o çocuk tek seçeneğin değil zamanla daha iyileri çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapma

Ararsa açma

Bir daha muhattap olma

0|2
    0|0
  • Salak ayagina yatip onu bir anda yakalardimm boyle bir tokat yüzüne de tukurrr senden beklenen davranis de *i çek birak

0|1
    0|0
Yükleniyor...