Kadının en masum hali ağlarkenki halimidir

kadınların ağlarken izlemek bana acayip hissettiriyor, hem başını göğsüme yaslayıp teselli etmek istiyorum hemde ağlaması bitmesin istiyorum o masum hallerıni hayranlıkla izliyorum sizde durumlar nasıl

Güncellemeler:
gerçek ağlamadan bahsediorum
tuzak engelimi kaldırırmısın bu arada

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• gözyaşı bazen silahtır hiç masum değildir :D

0|1
    0|0
    • terbiyesiz hem engellemiş hem cevap veriyor pühhh O.o

• Ayy ben ayıp ettim sen çiçek verdin mahcup oldum teşekkür ederim -_-

• estafrullah ben senin kadar takmadım bu konuya mahçup olma gülü iyi geçinmenin başlangıcı olarak verdim

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır kadının en masum hali çaresiz kalıp hiç birşey yapamayacağını anladığında, ertafına bakınıp elini tutacak birinin olup olmadığı arama anıdır.

0|0
    0|0
  • Ben bu ara masumluktan olurum o zaman

0|0
    0|0
  • Hepimiz ağladığımızda masum değiliz , kimimiz şeytani düşüncelerde olabiliyor.

0|0
    0|0
  • birini ağlarken görürsem tekmeleyesim geliyo. benim yanımda ağlamasın bana ne :(

0|0
    1|0
  • Bence oyle

0|0
    0|0
  • Yok ya ben de bir kadın olarak herşeye ağladığımızı kabul ediyorum ve bana çok itici geliyo. Ağlarken kendimi dahi itici hissediyorum.

0|0
    0|0
    • bana çekici geliyor evlendiğimde karımı ağlatmaya çalışçam hatta :D

• Bir ağlar iki ağlar üçüncü de*ederyani.

• en masum hali aglarken degildir anne oldugu andir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En masum hali budur link

0|2
    2|0
  • asıl en şeytan olduğu hali ağlarken ki halidir

işte sırf bu yüzden erkeklerin daha duygusal olduğuna inanırım çünkü biz duygusal andavallar olmasak her ağlamaya eyvallah demeyiz.

0|0
    1|0
  • hayır çok kolay rol kesebilenleri var yalnızken ağlayan yakalarsan o masum olabilir

0|0
    0|0
  • Genelde roldür ağlamaları. Timsah misali ağlarlar ve koz olarak kullanırlar. Masum oldukları anlar çok az gibi geliyor. Tek başlarına ağlarken içten olabilirler ancak ya da kendilerini ağlamamak için tutarken.

Gözlerinin dolması daha masumdur.

0|0
    0|0
  • Bir kadının en masum olduğu an, Emine Erdoğan!

0|0
    1|0
Yükleniyor...