Kızınızın hayatına ne kadar karışırsınız?

Hemen hemen her anne baba kızının hayatına bir yerden sonra müdahale etmek durumunda kalıyor. Bazıları ortama güvenmediği için bazıları da namus ahlak gibi kavramlara dayanarak kendisine laf getirmemek için, hazmedemediği için bazı şeyleri kabullenemiyor ve bu yüzden çatışma yaşanabiliyor. Sizin sınırınız nedir ve aşağıdaki seçeneklerden hangisi sizin çizginizi belirlemeye en yakındır?

• Hiç bir şekilde müdahele etmem isterse erkek arkadaşıyla aynı evde yaşayabilir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erkek arkadaşıyla yaşayamaz ama öpüşüp el ele tutuşabilir
    40% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Sevgilisi olabilir ama en fazla parkta çay içip kalkarlar fazlası olmaz
    60% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • Sevgilisi olsa da benim bilmemem gerekir, ne yapıyorsa gizli yapsın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sevgilisi olmasına asla müsade etmem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• İnancımdaki haram helal ölçütünce karışırım..

kendimi ve itibarımı bu dünya için değil Ahirette Hakk divanında vereceğim hesap için düşünürüm

çünkü evladın işlediği günahlardan anne baba da sorumludur benim inancımda

(eğer öğretmedilerse)

Kızımın sevdiği olabilir gönlüne karışamam sevdiği adam da ona aynı hisleri taşıyorsa bana mutlaka tanıştırmalı ve bu helal çerçevede yaşanmalı..

1|0
    0|0
    • o birey olmuşsa ama senin gibi düşünmek veya senin inandığına inanmak zorunda değil

• en güzel naif kırmadan incitmeden samimiyetimle bir de İnandığımın yardımıyla ikna ederim evelAllah :)

• belli olmuyor o :):)

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocuğum olursa toplumdan uzakta bir yerde yaşamayı okula göndermemeyi eğitimini kendim vermeyi falan düşünüyorum bazen ama bu kadarı delilik olabilir.bir film vardı insanlardan uzak bir aile ama gidişat hiç iyi değildi. Nasıl olur bilmem ama arkadaş gibi olurdum. bir yerden sonra kendi hayatı olacak sevgilisiyle ilişkisine burnumu sokmam istemem.

0|0
    0|0
  • Bu devirde kız çocuğu yetiştirmek çok zor ortam kötü insan kime güveneceğini bilmiyor ilerde evlenirsem kızıma iyi bir anne olmak için elimden geleni yapacağım arkadaş gibi herşeyini anlatma alışkanlığı kaznadırmak için elimden geleni yapacağım annemle aramdaki bağ gibi kuvvetli olacak bağımız ...

Sevgilisi olacaksada bana anlatmalı saklamamalı gerekirse gelip tanıştırmalı nasıl biri olduğunu bilmeliyim

0|0
    0|0
    • peki senin yapmanı istemediğin şeyleri yaparsa kızar mısın

• Önce oturur düzgünce neden böyle bir şey yaptığını sorarım cevap saçmaysa tabiki kızar uyarırım

• kendim nasıl yetiştiysem o şekilde yetişmesine özen gösteririm.ister istemez daha otoriter olacağım kesin, elimde değil.

0|0
    0|0
  • Müdahale edeceğimi sanmıyorum. Öyle bir yetişecek ki benim müdahaleme gerek kalmayacak diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşıyla yaşayamaz ama öpüşüp el ele tutuşabilir

0|0
    0|0
    • Kızım yok ama olursa yani

Erkekler Ne Diyor 3

• bir tane çocuğum var, canım kızım 11 yaşında, ilerde hayatı daha iyi akledebilmesi ve yanlışlara düşmemesi için yaşaması gereken şeyler konusunda ciddi tabularım yoktur

0|0
    0|0
  • kzım olursa hata yapmaz sınırlarını bileceği şekilde yetiştirmeye çalışırım yok yaptı ondan sonra yalnız kendi başının çaresine baksın

0|0
    0|0
  • ben nasıl derslerle ilgilenip

sevgili olaylarına bulasmadıysam

kızımda benim gibi olacak

sevgilisi olmasına katiyetle müsade etmem

0|0
    0|1
    • kac yasina kadar müsaade etmezsin?

• kendi kariyerini kazandıgı zaman

aşk olayları elbet bir sekilde olacaktır

şahsım olarak bende böyle yapıcam