Göçmen vizesiyle başka bir ülkeye giderseniz buradaki üniversite kaydınız silinir mi?

biliyorum sorum çok cahilce ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp ne de olsa. bu yüzden dalga falan geçip laf falan sokmayın lütfen. burada aöf ye kayıt olup, daha sonra kaydınızı dondurursanız, daha sonra göçmen vizesiyle ingiltere ye gidip, tanışınıp, orada yaşamaya başlarsanız burada aöf de kaydınız siliniyor mu yoksa donmuş olarak kalıyor mu? sonuçta buranın da vatandaşınız ya, oradan sınavlara girmek için gelseniz oluyor mu acaba? aöf yurtdışında da okunabiliyor mu ya da ingilterede de uzaktan eğitim var mı? ya da amerika da?

Güncellemeler:
doğru düzgün cevap vermeyecekler hiçbir şey yazmasın lütfen.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kaydın silinir ama nereye gidiyosan orda devam edebilirsin diye biliyorum okulu ayrıca senle niye dalga geçsinler sorun düzgün ya güzelsen avrupa ve amerika gibi ülkelerde kurtuluşun var bide sen ne okuyorsun onu bitirdinmi göçmenlige katılıp meslegini devam ettirebilirsin

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler. belli olmuyor işte herkes her şeyle dalga geçiyor. o yüzden. nasıl yani, siliniyorsa nasıl devam edebiliyoruz? orada da mı uzaktan eğitim var? burada kaldığımız yerden mi devam ediyoruz? baştan başlamak gerekmiyor değil mi?

• hayır kaldıgın yerden devam edibiliyorsun ukraynada okuyabilirsin mesala çok türk var dil bildinmide arkadaşın olur zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• hayır dondurursun gidersein

1|0
    0|0
    • sonra sınav zamanlarında gleip sınavlara girip, orada göçmen olarak yaşadığımız halde buradakini bitirebiliriz değil mi?

• orada uzaktan eğitim var mı?

• ne konsolosluğu bu arada kiminle konuşacağım acaba?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır, sen kendin AÖF kaydını sildirmediğin sürece bir şey olmaz. Sadece dönem harcını yatırmazsın, böylece okulu dondurmuş olursun. Ne zaman dönem harcını ödüyorsun, o zaman kaldığın yerden devam edersin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...