Babasının annesini aldattığını farkeden var mıdır aramızda?

Mutlaka olmuştur. İnsan merak ediyor tabi, böyle birşeyi bile bile kişi hayatına nasıl devam eder, nasıl bir yol izler?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten çok zor bir durum. Burada annenin bu olaya karşı aldığı tavır da önemli. Anne, baba ve çocular için yıkıcı sonuçları olabileceği gibi Babanın bir şekilde buna neden meylettiğini ve bu yola başvurduğunu da irdelemek ve babayı bu yoldan nasıl döndürülebiliri aramak lazım.

Olmadı babanızile oturup konuşun diyeceğim de babanızın kişiliğini bilemediğimdne bunu her şartta önermem çok ters etki de olabilir.

burada temel görev kadına ve kadının dişiliğini ve zekasını kullanmaya kalıyor.

1|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılma olmuş,böyle bir olay yaşamadım.Sadece duyduğum bazı olaylar üzerinden düşününce fikirlerinizi almak istedim.

• Şimdi anladım özür...

Erkekler Ne Diyor 3

• valla hiç öyle bişey olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • :)) tam benlik soruu...valla götürüyoo adam sanırım onu geçemicem yarışabilirim belki ama..

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet ben çocuklugumdan beri biliyorum gerçekten bir bayan için çok zor ilerki zamanlarda annesi gibi aldatılıcagını düşünüyr erkeklerde güven problemi yaşamaya başlıyor o yüzdenn kötü bir duygu

1|0
    0|0
  • Ne oldu biliyor musun.Daha kötüsü.Babam annemi aldattı..Bi kadınla da diil belli biri değil yani bikaç kişi vardı.Siberalem geçmişi falan duruyordu bilgisayarda silmeyi unuttugu mynetteki sohbet linkleri vs..Annem bunu öğrendi yıkıldı resmen o kendini toparlasın diye ona güçlü görünmeye çalışırken (farklı şehirde öğrenciyim) ben kendimi harap ediyordum sürekli ağlıyordum erkek arkaaşım vardı o zaman yanımda sürekli üzülmememi annemin atlatacagını söyleyip beni teselli ediyordu hep yanımda olacagını gerekirse annemle konusacagını..Daha kötüsü mü.Şu ki? Aldatıldım! O sevgili bi ay sonra facebookta 2 kızla görüşüp kahve içmeye gitmeler sevgilim benimle ilgilenmiyor diye onlara dert yanmalar..lanet olsun tüm aldatanlara!

0|0
    0|0
  • Olmaz mıı kaç kere hemde..

Bir tane sevgilisi eve gelmişti, annemle babam ayrılardı, tanıştık kadınla bende o zaman babamda kalıyordum tabi..

Kadınla hiç anlaşamadım zorla guluyor arkamdan bir şeyler yapıyor öyle yapmacık hareketleri var ki en sonunda yatırdım yere abartmıyorum.

cılız bir şey zaten her türlü yenerim.

saçımı başını yoldum dayak manyagı yaptımm oohh nasıl rahatladım..

Annem aldatıldıgını ögrenince ayrılmak istemişti fakat babam piskopattı biraz izin vermedi kendimi öldürürüm ayrılırsan gibi şeyler söyledi ve evin tapularını benim üzerime yaptılar, bu şartla ayrılmadı..

2. aldatma olayı oldugunda ayrıldı...

Babam o kadınların hiç biriyle birlikte değil ve benim şuan tanımadıgım kardeşlerim var biliyorum, görüyorum...

0|0
    0|0
    • Ve ben bunların içinde yaşadıkça ve çevremdeki evlilikleri gördükçe evlenmekten korkuyorum.

Ciddi bir şekilde istemiyorum.

Kimseye guvenemiyorum.

Ben 18 yaşımda bunları düşünüyorsam ileride daha kötü olucaktır.

• varr ben babamın mesajlarını yakaladımm sonuç şimdi babamı görmüyoruz 3 senedir yok dün babamın doğum günüydü :( ama onun artık başka bi çocuğu var

0|0
    0|0
  • Annemin yanında olur ve ona destek olurdum.

Babamın böyle bir şey yapması çok kötü olurdu, hele o ikinci kadın hiç yaşamasındı.

0|0
    0|0
    • Aklın yolu birdir, annenin yanında olmak lazım bu tür durumlarda ama yine de çok zor bunu kabullenmek, insan konduramaz bile...

• aynen, ama olacakla öleceğe çare olunmuyormuş.

yaparsa babam onu asla affetmem asla

• Allah korusun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...