Insanların iyi yönünü görüp söylemek yavşaklıkmı oluyor?

ben insanların iyi yönlerini görmeyi severim. eğer yakınımsa söylerim. insanların kötü yönlerini arayıp bulup dalga geçen insanlardan nefret ediyorum. mesela en yakın arkadaşım kendini çok çirkin buluyor neden bilmiyorum ama mesela çok güzel bir yüz şekli var, boyu uzun. bunu ona söylerim. ama gidipte ay şuyun çirkin buyun kocaman demek çok kırıcı. cinsiyet ayrımcılığı bir kere saçma ama böyle sadece 1 ya da en fazla 2 erkek olan arkadaşıma bişi söylemişimdir ve yavşak ilan ediliyorum. çocuk saçını 3 numaraya vurdurmuş, herkes dalga geçiyor. bende okadar kötü olmamış değişik olmuş dedim. hemen aa yavşadı. ki yakınım değil. ille dalga mı geçmek lazım ay saçın gtüme benzemiş diye? sadece arkadaş gözüyle okadar kötü olmamış demek yavşaklıkmı oluyor allaseniz ya.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu erkek öyledir takma iyi dersin yalaka derler kötü derler uzaklaşırlar bilmez aslında ona destek çıktıgını sen bunları nerden biliyorsun dersen küçüken bizde yaptık malum cocukluk şimdi büyüdün mü dersem yok biz erkler büyümez sadece güzel bir anne ve eş sahip erkekler büyümüştür ve allah şükür ikiside fazla takma erkekleri sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yavşaklık güzel şeydir.

0|0
    0|0
  • Yavşaklık nedemek: bir bomba imha uzmanı pür dikkat bomba imha ederken arkadaşı arkasında poşet patlatırsa o poşeti patlatan yavşagın önde gidenidir yanlış yakıştırma yapmışsın kendine ahahah

0|0
    0|0
  • yavşak. bir bayanin ağzına hic yakıştıramıyorum.

0|0
    0|0
  • hayatta böyle insanları çok görürsün saygısız insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende aynen senin gibi oyle deyince mutlu olduklarini gorup mutlu olanlardanim herkese yapmam ama ...

0|0
    0|0
    • ben saçımı kestirsem herkes dalga geçse üzülürüm ille dalgamı geçmek lazım okadar kötü olmamış değişik olmuş demek çokmu kötü ille dalgamı geçmek lazım anlamıyorum ki.

• sen kendini cevabının niyetini biliyorsan diğerlerin dediği ancak kendilerinde olandır yani gereksiz insan topluluğudur

0|0
    0|0
  • Ne görüyorsam onu söylerim kırıcıda olsa o kişinin kötülüğünü istemem beğendiysem beğendim derim beğenmediysem olmamış derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...