Yarın sınava girecekler icin bir öneri ve sonundaki mutluluk

Ygs ve lysye gecen sene girdim ve simdilik hayatimdaki en sıkıntılı ,zorlullarla dolu , bunaltıcı yıldı.Geçen yıl zaman geçmiyordu sanki şu an üzerinden 1 yıl gectigine inanamıyorum...

Yarın sınava gireceklere Allah kolaylık versin sizleri cok iyi anliyorum ve sizin yerinizde olmayı asla istemezdim , arkadaslar sinavda sorulari yaparken o soruları ciddiye alın , hayatınızı cok etkilecek

Okudugum fakulteyi benden bir once kazanan arkadasla turkiye sıralamasında aramizda 100 kisi var ama puan farkımız Küsürlü , yarım puan bile degil!

yazın arkadaslariniz yurtta -evde kalmak icin alisveris yapacak ,face te universitelerini paylasacak, siz test mi cozeceksiniz?!

Hatırlıyorum da kazandigimi ogrendigimde ramazandı. Kendimi sokaga atmistim , gece 3.5ta dondurmacıya gitmistim hızımı alamayıp Sanıyordum ji herkes biliyor benim kazandigimi...

Arkadaslariniz universiteye giderken bir daha girmek istemeyeceksiniz emin olun ,

Hemde ondan tek farkiniz sadece aptalca 2 soruyu yanlıs okumakken...

Lutfen dikkatli olun her soruya onem verin ve zaman kayneeyin

Daha sonra üniversiteye adım atan siz olun , baskalari size ozensin...

Baska onerisi olan veya duygularini paylasmak isteyen varsa paylasabilir mi?

Hepinize basarilar diliyorum!

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde 2.senem deneyimli sayılırım.Heyecan,sıkıntı,stres yok.Şu ana kadar girdiğim bütün denemelerden çok daha kolay olacağını bildiğimden dolayı sanırım.İlk senesi olan arkadaş varsa hiç sıkmasın kendini. YGS,girdiğiniz denemeler gibi ezber bilgi istemiyor.Düşünerek çözüyorsun soruları.Sahiden kolay.

Emek vermişseniz karşılığını alırsınız.Herkese başarılar dilerim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tavsiyelerin için teşekkürler. Ben de dahil bütün YGS adaylarına başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsınki bütün vaktini ona sarf ediyorsun ?

0|0
    1|0
    • Buna nerden bu kadar emin olabildiniz anlamadım :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim de isteğimiz bu sene kazanıp gitmek zaten.Seneye tekrar hazırlanmaya 1 senemizi daha yakmaya meraklı mıyız.Umarım herkes başarılı olur

0|0
    0|0
  • keşke bu soruyu yıl başında böyle sorsaydın. Şimdi az çalışanlara moral değil aksine tedirginlik vermiş oldun.

0|0
    1|1
    • Dikkatli olmalarını soyledim ben ygsye calismaya gerek var mı ki

Lise mezunu bir insanin yapabilmesi gereken sorular

• Hahaha çalısmayanlardan biri de sen misin. :D

Ne degisiksiniz ya , çalısmayan kendi gelecegini umursamiyo sen onun tedirginligini umursuyosun

Bence de gayet yerinde uyarı olmus , tembel tenekeleri biz mi dusuncez

Sonra da abuk sabuk bolumler okuyup uni mezunlari issiz kaliyo diyolar...

• Burada genel konuştum. Soran kişiye söyledim ve çalıştımda. Lütfen beni yorumunuzun içine almadan bireysel konuşun. Üstüme oynamayın. Nickinizdende bu davranışınızın nedeni belli oluyor.

Yükleniyor...