Meğer ben onu gerçekten sevmişim de haberım yokmuş.

Arkadaşlar ben birisiyle konuşuyordum. Aramızda 3 4 yaş , yaş farkı vardı. Herşey çok iyiydi çok samimiydik sevgili olucak gibiydik. Daha sonra bana bu okuldan mezun olasaya kadar senden uzak kalıcam aramızdaki yaş farkının büyük etkisi var dedi. Öyle zoruma gitmişti ki. Sonra bende onun en yakın arkadaşıyla konuşmaya başladım. Ama o çocuk konuşmak istemişti benimle. Fakat bir şey varki onların yakın ark olduklarını bilmiyordum. Herneyse bu çocukla sevgiliyiz. Ama onu değil onun arkadaşını seviyorum. ne yapıcam ben?

Güncellemeler:
O sevdiğim kişiye mesaj attım herşeyi anlattım. bana hak verdi ama sen benim arkadaşımın sevgilisisin her ne kadar onu sevmesen bile. o yuzden senınle konuşmam yanlış olur dedi. ama biliyorumki oda bana karşı boş değil

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!Senin hatan...!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrılacaksın ve okul bitene kadar bekliceksin, okul bitince herkes ayrılınca eski sevgiline tekrar dönersin ama, şimdiki sevgilinle neler yaşadın bilmiyoruz, bişeyler yaşadıysan bunları bile bile eski sevgilin seninle nasıl huzurlu olur bilmem

0|0
    0|0
    • Eski sevgilim bile değil. Konuştuğum kişiydi. Şimdiki sevgilimle fazla birşey yaşamadım.

• ama şöyle birşey var sabah o sevdiiğim kişiye mesaj attım herşeyi anlattım ama sonuçta arkadaşın sevgilisisin ve sevdiği kızsın senile konuşmam bu yuzden dogru olmaz dedi?

• anladım o kısmı, şimdikinden ayrılacaksın işte, aradan biraz süre geçince eski konuştuğun kişinin senin teklifini arkadaşlığını kabul etmesi biraz daha kolay olur

• şu anki seni sevmiyorsa anlat herşeyi ayrıl en iyisi bu

0|0
    0|0
  • Sana Arkadaşımın Aşkısın Şarkısını armağan ediyorum...

0|0
    0|0
  • SEn ne yapmissin oyle yaa bosver herseyi sevdigin cocuga mesaj at

0|0
    0|0
    • attım işte. en yakın arkadaşımın sevdiği kızsın. seninle konuşamam dedi bana

• Ozaman unut yapicak bise yok o zman git seni seven cocukla konuss

Kızlar Ne Diyor 1

• O zaman arkadaşından özür dileyerek ayrıl. Onu sevmiyorsan onunla birlikte olmanın hiçbir mantığı yok. Hallet derim bu işi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...