Bugün oynanacak Galatasaray-Kayserispor maçı nasıl sonuçlanır?

Öncelikle rahmetli Özhan Canaydın'ı bir kez daha saygı ve sevgiyle anar,Allah'tan rahmet dilerim.Bugünkü galibiyetimiz ruhuna hediye olur inşallah.Ligin ilk yarısında deplasmanda 4-2 yendiğimiz Kayserispor'u Chedjou'nun golünden sonra gösterdiğimiz "Galatasaray duruşu" ile de hatırlamak mümkün.Bugün bu duruştan çok göreceğimizi düşünüyorum geçmiş olsun hepimize ki CL'den ne yazık ki elendik günlerce üzülsem de ki hala çok üzgünüm öyle bir oyunla elenmemiz asla kabul edilemez zaten yönetim de gereken cevabı verdi o yüzden ben hala umutluyum.Bugünkü maçı kazanıp haftaya Torku Konya deplasmanından da 3 puan çıkarırsak Fenerbahçe'yi de çok güzel ağırlayacağımızdan eminim.Siz ne düşünüyorsunuz? Galatasaray bugün taraftarından bir gıdım da olsa özür dileyip affettirir mi kendini?

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• arenada mac kazaniriz.

Ancak yinede.. sampiyonluk zor gibi bu sene.. takimdaki gruplasmalar hayli ilerledi.

drogba ile ne sözlesme imzaladilar nede vazgeciyorlar

Adam takimi toparliyorken bazi türk oyuncular ortaligi karistirmaya basladi.

bu durumda diycek bisi yok..

Mancini biraz daha otaritesini göstermeli.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Büyük başkana Allah rahmet eylesin macin 3-1 ya da 4-2 biteceğini dusunuyorum

1|1
    1|0
  • Alırız bir aksilik olmazsa içerde çok iyiyiz ;)

1|0
    0|1
  • Galatasay 3 Kayseri 1

1|1
    0|0
  • ilk yarı 0-0 biter bence..

1|1
    0|0
  • Her zaman olduğu gibi arenada olacağında farklı bir galibiyet alırlar deplasmana gidince vasat bir skorla dönerler

1|0
    0|0
  • Ben galatasarayın yenileneceğini düşünüyorum :)

Şaka bir yana aslında çok vasat oynamadınız ama şans işte. Buda futbolun güzellikleri oluyor işte. Nasılsın demek için yazdım umarım iyisindir?

1|0
    0|0
  • Hakem başlatır hakem bitirir.

1|0
    0|0
  • kayseri maçını drogbanın 30 metreden attığı golle de hatırlayabiliriz.

3-1 Galatasaray alır.

1|0
    0|0
  • TT Arena da olduğu için alırız...

1|0
    0|0
  • rahat alır maçı. ama haftaya berabere kalacaksınız bak gör

1|0
    0|0
  • galatasaray yenilir

0|0
    1|2
  • Affettirdi mi? asdafghjklş

0|1
    1|0
  • akşam yine soru açmazsın umarım galatasaraylı biricik arkadaşlarım diye :)))) gs yener %60

0|0
    2|0
    • :D hahahaha umutbulut soru açsana gsli biricik arkadaşlarım diye hehehe :)))

• olsun anlasınlar şampiyon olamayacaklarını :)

• yaşınıza hiç yakıştıramadım çok ayıp umutbulut ..

• geçmiş olsun :DD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...