Laptopumun ekranının yarısı karardı vurunca

millet demin etraftaki bilgisayarcılara gittim hepsi kapalı 1 saat sonra tekrar gidicem, şu an bilgisayarın ekranının sol yarısı açık diğer taraf sim siyah çekiçle vurulmuş gibi, biraz sert vurmuştum bir şeye sinirlenip böyle oldu, nesini kırdım kaç paraya düzeltirlerr ?

Güncellemeler:
millet bildiğiniz kırdım lan kırdım :D formatla düzelmez ekrana dokununca çıtır çıtır ses geliyo :D
Anamgili ikna ettim yenisi alcaz vuhuuuuuuuuuu :DDDD dedim anne zaten eskidi, yaptırsak yine bozulcak bir yerleri yenisi alak tam olsun sizi 1-2 sene rahatsız etmeyim dedim aklına yattı :DDD

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Nedense bizler kırılmadan,son kullanma tarihi geçmeden yeni şeyler alamıyoruz :) sanırım biz Türk'lere özgü bir davranış :)

0|1
    0|0
  • Aferin demeye geldim. Klasik bir türk olarak bir tane daha geçir kafasına belki bir işe yarar slkdfhds

0|1
    0|0
  • Sinirini bilgisayardan çıkaran bir manyak daha, benim gibi... :) yine senin ki iyiymiş, benimki daha fena kırılmıştı geçen sene.

0|1
    0|0
  • ablacım aynısı bikaç gündür bende vardıı arkadaşım format atılınca düzelir dedi götüremedim de bataryasını çıkartıp şarjda çalıştır benim düzeldi.. ya da sistemi geri yükle yap bir dene.. aynısı yaşadm biliyorum :D

0|1
    0|0
  • tekrar vur aynı şiddetle düzelir.

0|1
    0|0
  • format attır

0|1
    0|0
  • Piksellerini öldürmüşsündür. Değişmesi gerek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ekran yalan olmuş

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun o monitör değişecek 150-200 arası birşey olur sanırssam dv 6 kullanıyorum demişsin çok çektim ondan sattım kurtuldum :)

0|1
    0|0
  • Yazıcıoğluna götür kadıköy de

1|1
    0|0
  • olm rahatsızmısın..Niye vuruyosun la ekrana = )

1|1
    0|0
    • ya aslında ben bu kadar dayandığına şaşırıyordum kum torbası gibi olduydu :D

• SAna amiga500 veririm babanın yerinde olsam..sürün dur onunla = )

• ekran değişmesi gerekebilir fiyatı markaya göre değişir.

1|1
    0|0
  • bence iyi olmus , hayirli olsssunnnnnnnnn

0|0
    0|1
Yükleniyor...