Twitter'ın kapatılmasının arkasında başka bir plan var mı?

Diyorum, diyorum akparti seçime bir hafta kala neden kendi topluğuna sıksın?

yoksa bir başka plan mı var?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların haysiyet ve şerefleri iletişim özgürlüğünden daha değerli..

Konu solcuların dediği gibi özgürlük kısıtlaması değil.

Birileri sosyal medyada psikolojik savaş yapıyor bu bir.

Birileri internet alemini gizlenerek suç işlenecek mecra olarak görüyor bu iki.

Sahte hesap açıp insanları karalayan kişiler vardı.

Bunlardan mağdur olanlar mahkemelere müracaat edip yardım istediler.

Mahkeme yayınların kaldırılmasını istedi ama twitter cevap vermedi...

Devlet ise "benim ülkemde benim kurallarım geçerli" diyerek twitter'a göz dağı verdi.

Takdir ettim hükümeti. adamlar dünyanın en büyük teknoloji şirketlerini bile istediklerini yaptırmaya muktedirler. Twitter ise apar topar Türkiye'ye gelip masaya oturdu...

2|1
    2|3
    • daha sonra bir anka kuşu geldi hapsedildiği bir azkaban hapishanesinden kanatları çok parlak ve güzeldi , bu kuş 10 yıl boyunca dünyada bütün insanlardan üstün olduğunu öne sürdü ayaklanan insanları keskin pençeleri ile doğradı onu yalanlayan başarılı insanları azkabana bıraktı. Daha sonra ...

Hikayenin devamını yaz çok iyi yazıyorsun ben biraz devam ettirdim ama benim seneryo yeteneğim iyi değil

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü arkasında bir ton insan var ve kazanacağından da emin. Hem zaten 1 haftada oyların çok değişeceğini sanmam.

Twitter, Facebook, Youtube gibi şeyler kapansın ki insanlar cahil kalsın, akp'nin gerçeklerini öğrenemesin, insanlar uyusun. Sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

0|2
    1|1
    • Neden? Youtube kapalı değil ki...

Google hepsinden daha kapsamlı ama hala sonuna kadar açık...

• Lafı nerenizden anlıyorsunuz acaba

• Cevaplayanlar kullanmayı bilmiyor interneti bayan onlarla laf dalaşına girmeyin anlmayacaklar . Ben lys sınavı sorularını youtube'tan izlemiştim cözümlerini öğrentmenlerim facebook ta ekli istediğim zaman göz atıp konuşuyorum şuan yazılım mühendisiyim dns olmadan gerekli bilgilerime erişemiyorum. P*rno izlemeyi seviyorum dns olmadan izleyemiyorum hiçkimse hiçbir yaptığıma karışamaz ben başkasına zarar vermediğim sürece ama bunu da inkar edeceğiniz aşikar kendi yaşantınız karekteriniz yok

• Körü körüne bağlı o kadar çok insan var ki arkasında. İstediğini kapatsın, kendi topuğuna sıkmış olmuyor. Yolsuzlukları ortaya çıktı millet vazgeçmedi, twitter uğruna vazgeçen olmaz. Oy veren kesim yine verecek oyunu.

0|0
    1|1
    • Belki o insanlar diğer partilere oy verenlerin göremediği birşeyleri görüyordur...

Belki yorum farkı vardır... Ben size anlam veremiyorum. Sizinle aynı düşünceyi paylaşmayan insanlar olduğunda körü körüne bağlanmış insanlar oluyor. Bu ne bağnaz bir yaklaşımdır...

• demekki daha kötü şeylerin ortaya çıkmasından korkuyor.

0|0
    0|0
  • tutuştular :))

0|0
    0|0
  • Bencede bu işin içinde başka işler var. gündemi değiştirip başka daha önemli işler yapıyor olabilir. çünkü çok salakça ve sonucu belli bir davranış. ne kadar kolay dns değiştirip hemen girebiliyorsun bunu nası hesaba katmazlar?

0|0
    0|0
  • amaç milleti presto için sokağa çıkartmak , madur polikatası yapmak galyana getirmek milleti bu milletin içine de palalıları salmak

0|1
    1|0
  • g*t korkusu kırmızı noktalı videolar çıkıcak ya ön hazırlık bunlar

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tivitterde youtube de facebookta devlet adına gerçeklerin ortaya döküldüğünü,ve bu gerçeklerin çıkmasından korktuğu için hükümetlerin bunları yasakladığını sanıyor,devlet meselelerini cidden bukadar basit ve düz mantık düşünüyorsanız gidin pepe izleyin.

0|1
    0|0
  • saddam geri dönecek.

0|0
    0|1
  • Evet dün beni meclisten aradırlar.Ama ben daha önce mitten duymuştum.Tayyip twitterı kapatmakla ülkenin vatan haini ilan edilecekmiş.Bu çok büyük bir sorun olacakmış.Siyasi açıdan,sosyal açıdan,ekonomik açıdan...Twitterı kapattığı için bütün insanların beynin susuz kalacakmış yazık olacak yaa.

0|1
    0|0
  • çok büyük ayıpları deşifre olmak üzere...hatta defne samyeli filan derken bu konu hakkında görüntü kayıtları bile vardır kesin.düşünsenize tayyibin elinde ampul altında defne :D

0|0
    0|0
  • 25 MART ! SADECE BU !

0|0
    0|0
  • 25 Mart korkusu bu

0|0
    0|0
  • kafasında 40 tilki var :) telfndan gireblyrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...