Ya sinirden ağlıyorum ya bir bakın :'(

biliyorum ygs soruları baydı ama ben ilk kez soruyorum sınav kitapçıkları başkasının eline geçmiş bu yüzden iptal edilebilirmiş diyolar..ya bu adalet mi oturduk eşşek gibi çalıştık bütün sene. bu haber doğru mudur ne olacak şimdi.offf bütün moralim yerle bir oldu yaaaa :'(

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakası var yahu? Kitap çalındı diye sınav mı iptal edilirmiş? O eskiden di. Mesela benim girdiğim sene kitapçık çalınmıştı, sınav tekrarlandı. Ama tiwitırı yasaklayan zihniyet, ayakkabı kutusunda milyon eurolar saklayan zihniyet bu maduriyete bir son verdi.

Artık kitapçık çalınsa da tekrarlamıyor sınavlar!

Hayaldi, gerçek oldu!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Hurafedir onlar. sonradan cıkar mı bilemem. ama birilerinin eline gecmişse ki cogu zaman bu tip olaylar cıkıyor. ve bir kac kere de dogrulandı.

öyle bile olsa senin sorulardan alaagın puan belli. hakkıyla kazanamayıp torpil vs olarak giren ya da her türlü bu işlerde bir şekilde adamını bulup girenler sizce inanclı insanlar mı? eger inanclılarsa haram ve helali karıştırıyorlar bence. inanclı ya da inancsız insanların kul hakkını resmen yiyorlar. bu durumda da yaptıklarını nasıl öderler bilemem

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz Türkiye'de herkesin eline kendi kitapçıkları geçmiş olsa herkes evinde çözsün sınav günü okullara yine de gelin cevap kağıtlarınızı okulda teslim edin derler herkese sıfır verirler ama o sınav tarihi değişmez :D Bence buna ağlayana kadar yarın ki sınavda heyecanlanmama bak süreyi iyi kullan gerisini boş ver.

0|0
    0|0
  • Bir fotoğraf paylaşıldı ama gerçek mi yoksa sahte mi bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • ahahahah cemaat gene yaptı yapıcağını

0|0
    0|0
  • Sen ağlama

0|0
    0|0
  • yalan haberdir ya sen sınavına konsantre ol.

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor işte.

0|0
    0|0
  • Üzülme, üzülürsen hiç bir şey yapamazsın sınavda hiç bir şey olmamış gibi yap. Sınavında Başarılar İnşallah kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey rahat ol :)

0|0
    0|0
  • cemeatt :D cemeattttttttttttttttttttttttttttttttt :D oyunuzu verin size böyle yapsın haha

0|0
    0|0
  • chp ve cemaat oybirliğiyle çalmış olabilir..:D

0|1
    0|0
  • Böyle şeylerle önce kendi, sonra da diğerlerinin moralini bozman hiç hoşuma gitmiyo bebek!

0|0
    0|0
  • ilk sorunun cevabı E

1|1
    1|0
  • kesinleşmiş bilgi değildir ve sanmıyorum

ayrıca sakin ol lütfen

0|0
    0|0
  • bu tarz söylentilerle kendinizi olumsuz etkilemeyin ya, olumlu şeyler düşünün ve moralinizi yüksek tutun, öyle ya da böyle yarın bu sınava gireceksiniz ve üstünüzden büyük bir stres kalkacak rahatlayacaksanız az da olsa.. başarılarrrrr herkese

0|0
    0|0
  • bakalım bu senede femciler yerleşiyormu çoğunlukla :D yazık güzelim ne diyelim ülke zararda

0|0
    0|0
  • Bu cemaatten her şey beklenir hatta bilerek sorular calinmis diyerek yaygara koparmaya çalışıyor da olabilir. Sınavın iptal edileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • iyice bozmiyimde bu ülkede 14 senedir böyle yürütülüyor işler gösterincemi ağlamaya başladın

1|0
    0|0
  • zannetmiyorum böyle bir ortamda yapamazlar, zaten yapılmış olsa sınavdan sonra ortaya çıkar. ortalığı karıştırmak için yapılmış bir paylaşım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • o dudaklar niye büzülüyo resim çekilirken

0|0
    0|0
  • sınav öncesi böyle ilginç haberler hep çıkar kulak asmamak lazım

0|0
    0|0
  • tayyipten her şey beklenir adamın çalmadığı şey kalmadı

0|0
    0|0
  • Her sınavda söyleniyor inanma boşver..

0|0
    0|0
  • Ben sana sorayım FEM ltd şti'nin öğrencisimisin ?

0|0
    0|0
  • Her yayınlanana inanma sen. O fotoğrafı yapması da kolay. Merak etme sınavın yarın başarılar !

0|0
    0|0
  • olumlu düşün derin nefes al ver

0|0
    0|0
  • en fazla bir ayertelerler o kitapcık hikayesi de gerçek değil gibi fem ösym ye benzer yapmış denemesini benzer olsun diye bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Geçirtmesinler kardeşim dimi :) başkasının eline

0|0
    0|0
  • her zaman ki gibi trollemişler rahat ol zaten bu stresle girersen boşuna çalişmiş olucaksın bak ben nerdeyse hiç çalişmadım güzel biyer kazanamazsam muhtemelen kafama sıkıcam ama hiç stres yapmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yok öyle bişi ya boşa söylentidir hem senin çalıştıgın kendine öyle düşün hayatta karşına hep sınavlar çıkıcak oyüsden iyiki çalıştın üzülmeeee

0|0
    0|0
  • iptal edilse ne olacak daha sınava girmedin bile?

biraz daha çalışırsın yeni sınav yapılacaksa o zamana daha hazırlıklı olursun...

ayrıca böyle haberler çıkmadığı zaman, sorular dışarı sızdırılmadı diye bişey yok, sadece bunu bazen daha profesyönelce yapıyorlar ki hiç olmamış gibi düşünüyoruz... halbuki arka planda daha neler neler dönüyor kimbilir...

0|0
    0|0
  • Bak canım oyle bır sey oldugunu sanmıyorum olsaydı sınav sımdıden ıptal olurdu.Hadı dıyelım sorular calındı , gecmıstı de boyle bır sey olmustu bıraz erteleyerek tekrar sınav yapıldı.Allah calısanın emegını karsılıksız bırakmaz.Sen kendını uzme yeter kı bende yarın sınava gırecegım heyecan yapmamaya calısıyordum kı bu soruyu gorene kadar :) Bol bol dua et kendın ve calısan herkes ıcın.Insallah ıyı gecer sınavın.Sakin ol dedıklerımı unutma canım!

0|0
    0|0
  • İnternette dolaşan kitapçıktan bahsediyorsan bir dershane öğrencilerin uyumunu kolaylaştırmak için mi ne yapmış o şekilde sanırım.Ama eğer gerçekten kitapçıklar birilerinin eline geçtiyse bizlerin emeklerine de yazık.

1|0
    0|0
  • bende gördüm onu ama dersane tarafından ögrenciler adapte olsun diye hazırlanmış kimse öyle kendini açığa vurmaz ben calsam öyle bir salaklık yapmam yani.

0|0
    0|0
  • her sene böyle haberler çıkıyor morelini bozma

0|0
    0|0
  • Sınav yarın bu kadar yaklaşmışken iptal edilmez

0|0
    0|0
  • bende sınava giricem ama sanmam ya

0|0
    0|0
  • Her sınavda söyleniyor inanma boşver..

0|0
    0|0
  • Her sene aynı şey.

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum. Gireceğiz yarın o sınava.

0|0
    0|0
Yükleniyor...