Dans ederek zayıflanır mı?

merhaba arkadaşlar zumba die bir dans varmış bu dansı evimde yaparak zayıflayabilirmiyim birde internette baktım bu dansın hareketleri nasıl bulamadım

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hemde nasıl öyle böyle değiiiiill

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Arkadaşım zaten bilimsel olarak s*çarken bile kalori harcıyorsun dolayısıyla zayıflıyorsun.

Her türlü fiziksel aktivite kalori yakımına yardımcı olur dolayısıyla zayıflatır.

Ama bu zayıflamanın miktarı beslenmeye ve fiziksel aktiviteye göre değişir.

0|0
    0|0
  • internette bulamazsın dvdsini falan alman lazım. bazı spor saonlarında da yapılıyor bu zumba. bunu da yap ama sıkı bir diyet olmadan naparsan yap zor. herakairos ne demek bu arada.

0|0
    0|0
    • Ben yunan tanrilarinin isimlerini severim 2 tanrinin adini birlestirdim boyle birsey oldu hera evlilik tanrisi kairos firsat tanrisi

• salsa yapıyorum 3 kg verdim 1 ayda gerisini sen düşün. videolar önerebilirim sana izmirde isen okulda önerebilirim.

0|0
    0|0
  • zayıflanır tabi ki ama yediklerine de dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • kesinlikle hatta cok seksy hatlara sahip olunabılır

0|0
    0|0
  • Biraz zayiflatir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zaten dans müzikle yapılan spor olarak bilirnr ki . yani oda spordur . tüm vücudun çalışıyo .

mutluluk hormonu salgılıyo ve buda senin motiveni yüksek tutuyo .kendini sterese sokmadan spor yaparsın hemde eğlenirsin . yediklerinede dikkat etmen gerekiyo tabi .

1|0
    0|0
  • Evet zayıflanır hatta special k alınca bir ara oryantel dans olan bir cd veriyolardı. Oryantel yap kıvırt yanii :))

1|0
    0|0
  • Evet zayıflanır

0|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan eminim etkisini görürsün.Ben ilk başladığımda dayanamamıştım hepsini yapmaya.Sonra alışıyorsun aralıksız yapabiliyorsun hepsini.Tabii bırakınca bir etkisi olmuyor :) link

0|0
    0|0
Yükleniyor...