Evinize hırsız girse ne yapardınız?

Evinize hırsız girdi ve siz o anda uyanıksınız ve hırsızın elinde bıcak var onu sizi öldürmemesi için nasıl ikna ederdiiniz ya da ne yapardınız o anki korkuyla tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
Ben ona bana dokunma ne yaparsan yap istediğin herşeyi alabilirsin seni polise vermem derdim çok korkardım.

0|0
1823

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorummmmmmmmmmmm, cok korkarimm.. Polisi aradigimi birazdan burda olacagini bence hemen terketmesi lazim oldugunu soylerdim..Bakdim hala beni oldurmek istiyor, isigi kapardim sonrada hemen kacardim sonucta o isgin dugmesini bulana kadar ben evimi daha iyi biliyom odama kacar kapimi kitler hemen polisi arardim:))

1|0
    0|0
    • Aaa millet neler yapıyo herkes gladyatör oldu bi sen korktun :D

• valla ben atıp tutmuyorum.Allah a şükür çok da cesurumdur. gladyatör de neymiş?!hırsız kovalamışlığım da var, recep ivedik gibi adamlara kafa tutmuşuğumda...

• :))))))))))))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• o benden korksun özellikle babamdan her neyse odamda ki beyzbol sopasını kaptığım an farkına bile varmadan hastanelik ederim :)

0|0
    0|0
  • uçan tekme..

0|0
    0|0
  • fare düşse kafasını yarar be evde:D

tavla oynarız en fazla

0|0
    0|0
  • almış olduğum onca tedbire rağmen yine girebiliyorsa eğer 5i bir yerde altın madalya+1500 lira para ile ödüllendirirm.internetten birde uçak bileti ayarlar antalya-muğla-yada yurt dışında bir yere gönderirdim.

0|0
    0|0
  • Silahımı dayarım kafasına.

0|0
    0|0
  • Kafası kafama değecek kadar yavaş yavaş yürürüm üstüne. O esnada ''ya tamam birader, hallederiz yapma-etme'' falan derim. Yaklaştığım zaman bıçağı saplayamaz çünkü..

Bıçağı tuttuğu bileğini tutup kafayı gömerim burnuna.. Ondan sonra içimdeki sadist uyanır. Show must go on..

Yaptım daha önce, tecrübem var..

:))

0|0
    0|0
  • uyuyor numarası yapardım hiç kalkmazdım. ne alacaksa alıp gitmesi daha mantıklı yoksa canından olabilirsin. hırsızlarda bunu istiyor zaten. bi hırsızdan duymuştum tvde bize karışamyın biz size zarrar vemek istemeyiz siz bizim işimize karışmayın biz alacağımızı alır gideriz diyorlardı.

0|0
    0|0
  • ben de aids var.kanımla haşır neşir olmayı isteyeceğini hiç sanmam derim.

0|0
    0|0
  • elime bir şey alırım artık o anlık psikolojiyle ne bulursam kafaya atarım :D

0|0
    0|0
  • Saklanırım, sonra biber gazını suratına boca eder, düşünce de iki tekme atarım.

0|0
    0|0
  • bizim evde alınacak birşey yok öğrenci evi malum ama ikinci çekmece de zula sigaram var onları verebilirim

0|0
    0|0
  • insanda biraz hır olur derim :)

0|0
    0|0
  • kardeş hoş geldn derdim agırlardım...derdi varsa dinlerdim iyiye yöneltmeye calısırdım

1|0
    0|0
  • yanılmıyorsam eğer balkondan düşmesini saglarsan hiç bir yasal yaptırımın olmuyor.

0|0
    0|0
  • :) o da hemen kabul ederdi zaten :)

0|0
    0|0
  • Saklanırdım sonra sinsice kafasına baseball sopasını indirirdim :)

0|0
    0|0
  • gücüm yeterse beynini patlatırım

0|0
    0|0
  • bi kickbox' çu ile karşılaşmak istiyeceğini pek sanmıyorum hırsızın

0|0
    0|0
  • gel ortak olalim laa sen cal ben satarim derim

0|0
    0|0
  • hırsızın giriş saatine bağlı kafam güzelse icki icerdik yok kafam güzel değilse kavga cıkardı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 17

• yatakta saç baş dağınık geceliğimle

-hiihh hırsızz !

hırsız pis pis sırıtır

-ne istiyosanız alın ne olurrrr ;)

hırsız daha da pis sırıtır. üstüme doğru geldiğinde süper tekmeyle etkisiz hale getirir yastıkla boğarım. artık eşek sudan gelinceye kadar benzetir polisi ararım. polise de aynı tavırla

-hırsız bana saldırmaya çalıştı çok korktum ben... :P

1|0
    0|0
  • seviselim mi.

2|0
    0|0
  • Hoşgeldin der neye ihtiyacı oldugunu sorarım konusarak oyalarım dikkati dağıldıgı anda elime geçirdiğim en ağır seyı kafasına geçiririm...

0|0
    0|0
  • sen vurdunda ben ölmedim mii?

0|0
    0|0
  • İki kaşının arasından öperim eğer girebilirse :))

0|0
    0|0
  • Ben bayılırım büyük ihtimal yada şoka girerim konuşamam :O

1|0
    0|0
  • Selam canım biz ilk kez tanışıyoruz sanırım nasılsın.. daha önce nerelere girdin falan muhabbeti koyulaştırırım.

0|0
    0|0
  • Uyuyomuş gibi yapardım uyanıp karşısına dikilmezdim bide hırsız senin yatak odandaysa öldürünce suç değilmiymiş ne öyle bişi vardı sanki yatak odama gelirse öldürürüm:D

0|0
    0|0
  • elime en yakın noktadaki sert veagır cismi alır o bir şey yapmadan direk saldırırdım.elinde bıcak oldugu için uzaktan fırlatırdım.kafasını gözünü yarardım yani..

0|0
    0|0
  • ölü taklidi.

0|1
    0|0
  • bıber gazını sıkarım

0|0
    0|0
  • bayılabilirim:)

0|0
    0|0
  • Uyuma taklidi yaparım.Yemezse biz de ayvayı yeriz.

0|0
    0|0
  • elime ne geçerse kafasına atarım valla

0|0
    0|0
  • girdi korkudan uyuyamadım.

0|0
    0|0
  • Ölü taklidi yapın.

0|0
    0|0
  • iççamaşırlarını alsaydı ne yapardın heleki..kirlileride alsaydı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...