Lutfen herkes dusuncelerını yazabılır mı?

merhaba arkadaslar.gecen gün arkadasımla dısarıda dolasırkan bır magazanın onunden gecerken magazanın ıcıne dogru baktım magazanın ıcınde sadece calısan bayan vardı ve gozlerımı ona yönelttıgımde bana bakıyordu ve 2 sanıye sonra bana ne bakıyorsun tepkisini verdı ben ise yürüyor halindeydim siz nasıl yorumlayabılırsınız?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• bir bayana tanımadın bayana uzun süre bakmamalısın bende çok dikkat ederim .bayanlar hiç hoşlanmazlar .o bayanın sevgilisi olabilir ,nişanlı veya evli olabilir .düşünmek gerekli sizin kardeşiniz ve kuzeniniz olan bayanda sevmez ve hoşlanmaz .

0|0
    0|1
    • kardeşim ben zaten gözlerimi bayana yönelttiğimde bayan bana bakıyordu sonrasında 2 sanıye bırbırımıze baktık ve bu tepkiyi verdi rahatsız edici birsey yapmadığımı düşünüyorum

• bir insan o anda olumlu düşünmese iyi ya da kötü tepki vermez sanırım.kafasını cevirir devam eder.kimi insan olumlu düşüncesini olumsuz bir tepkiyle sözle davranısla belli eder.belki ondan atarlanmıstır sana :)

0|0
    0|2
  • Yürüyor halindeydim değil yürüme halindeydim. :) Sana ne tepkisi verirdim ben de bana öyle bir tepki verseydi. Hatta mağazaya girer gıcıklık olsun diye bizzat ondan yardım isteyip şu modelin şu bedeni var mı diye sorar sorar sonra hiçbir şey almadan yine aynı tepkiyle mağazadan ayrılırdım.

0|0
    0|2
    • kurumsal şirket mağazası değildi yoksa girip gıcık etmeyi düşündüm bende :))))

• :)

Yükleniyor...