Cem yılmazdan bir sahne :)

Cem yılmazın büyük hayranıyım. Cm 101 fun bilirsiniz, o tiyatroda bir sahnede zamparalık rolü yapıyor izleyenler bilir. Bende bu sahneyi sizinle paylaşmak istiyorum. Erkek ve ya kadın fark etmez. Şimdi diyelim ki zamparalık yaptınız ve yatak odasındasınız, ve kapı birden çaldı, kalkıp hemen dolaba saklandınız. erkek kadın farketmez, ve eve gelen kişi dolapta olduğunuz anlar. Dolabı açtığında ne derdiniz ? üstünüzde hiç bir şey yok :D yani işinizi yapmışsınız, ve dolaba saklanmışsınız dolabın kapağı açıldığında ne diyeceksin ? öyle bir şey diyeceksiniz ki , bir anlık adamın ve ya kadının dalgınlığına gelip oradan, pır diye kaçarsın. Siz olsanız ne derdiniz? Birde anket yaptım isteyen cevapta verebilir :)

• Yanlış dolap hacı abi :D
    23% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Kapattık abi :D
    23% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Ben nerede uyandım böyle yaa
    15% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Burası neresi
    15% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Merhaba
    24% (3)100% (1)30% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link iş link arkadaşlar zamparalık rolünü anlattığı video.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hoş geldin yaver. Ver bakalım anlaşma metnini bir üstünden geçelim. O sırada pilotu ara Amsterdam'a gideceğiz. Şimdi ben gidiyorum saat 3 te köşkte ol.

Derim. Haliyle çıplakta olduğum için adam deli sanar :D

O dolaba girdiysen kurtuluşu yok zaten :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cem yılmaz candır.

0|0
    0|0
  • Senle yaptigimizi varsayarak cevap vermek istiyorum :p

0|0
    0|0
  • O degil de ben Cem Yılmaz adını duyunca geldim adama karsı zaafım var dahası sevdigim tek Fenerli ve aynı zamanda Kemalist olan kisi ama her yonuyle hayranım yani.

2|0
    1|2
  • dolaba bakıp çıkcaktım knk derdim. sdşglkdfh link yok muya izleseydim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kadının biri kocası evden gidince yatak odasına gider

gardolaptan gelen bir gıcırtı sesi vardır ve otobüs geçerken yoldan gelen sarsıntıdan olduğunu sanar

bi marangoz çağırır

adam inceler ve dolaba girer otobüs geçmesini bekler ki ses çıktığında problemi halletsin

o esnada kadının kocası eve gelir

yatak odasında bir şey unutmuştur

dolabı açar bir bakar marangoz orda

- ne işin var lan senin orda der

marangoz

+ abi şimdi otobüs bekliyorum desem inanmazsın :D

yerse artık :)

0|1
    0|0
  • iş-çi-ler kaaaaardeeeeşşşşş

patronlar kaaallleeeşşşş diye slogan ata ata sol el hava da yürürüm. =)

0|1
    0|0
  • doluuu :P

1|0
    0|0
  • Yatağın kenarında giysilerim olur, kocası geldiğinde giysiler kimin diye soracağından zaten hemen o heyecanla giysileri de alırım yanıma ve dolapta giyinirim hemen. Sonra dolabın kapısı açıldığında yok artık rahat vermiyorsunuz insana bu ne böyle ya diyip onu şaşırtıp o şaşkınlığından faydalanıp kaçarım. Ama ben kaçamak yapacaksam otel varken kendi evim varken neden başkasının evini kullanayım ki. Olmaz yani ters böyle işler. :))

1|1
    1|0
    • yani haklısın ama işte soru yani maksat eğlenelim :D

• kafa varsa kullanıcaksın bu kadar basit,takdir ettim.Allah hepimizin yardımcısı olsun hemcinsim +1

• Teşekkürler arkadaşlar. :)

Yükleniyor...