YGS Mat için hangi konulara göz atayım? Son bir bakayım hiçbir şey bilmesemde.

Hiçbir dersin hiçbir konusunu bilmiyorum. Pazar günü bittiğimin resmi. Mattan hayatım boyunca 10-12 sınırını geçmedim. 1-2 mat videosu izleyim son diyorum. Sözelden gireceğim ama matta önemli 10 yapmak istiyorum. Bütün kolay konuları yazar mısınız?

Edit: Evet yumurta gte dayanınca. Evet çalışmadım. Evet aklım şimdi başıma geldi (!) Kimse yorum yapmasın bu konuda kimseyi ilgilendirmiyor. Sadece yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sakın ol şıklardan gıdebıleceğın sorulara bak öncekı ygs mat ların çözumlerıne bak problemler en kolaylarıdır dıkkatlı ol başarırsın 5netle başladım 21-22yapıyorum

0|0
    0|0
    • Ben hiçbir şey bilmeden dershanede aynen şıklardan 10a yakın yapıyordum ama YGS korkutuyor nedense beni :) Problemlerden karışım faiz tarzı şeyleri sevmiyorum. Birde fonksiyonlar tabiki. Onun dışındakilere biraz bakabilirim.

• ahh ahh bizim zmanmzda öss vardı

0|0
    0|0
  • haci matematikte zamanin bol ise siklari yerine koyarak dene cogu cuk diye oturacaktir

0|0
    0|0
    • :D :D Ya 7-8 yaparım öyle de pek sanmıyorum fazlasına gitmez :D Korku sardı mattan. Hani sosyal türkçe fazla gelse mata gerek bile kalmıyor ama dengelemesi lazım.

• :D :D :D Hadi bakalım :) 340 puan kurtarıyor beni ama zor gibi yinede :) Bakacağız olmadı LYS kasarız :D

• lys matematigmi igrenc birsey allah korusun urktum .:(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...