Sizce bu anlattığım, bir ilişkide ayrılık sebebi olabilir mi?

Yaklaşık 3 aylık bir ilişki ve başından beri en ufak bir hata yapmadım üstelemeye gelemeyen bir yapısı var pazartesi günü bana seni çok seviyorum dedi. Salı günü konuşmam gereken bir konu vardı ama onunda önemli sınavları vardı ve çok stresli oluyor o zamanlar hep öyleydi. Salı günü konuşmaya çalıştım sonra konuşalım dedi ben ısrarcı davrandım baya ve üstelemeye başladım ertesi gün yanına gittim birşey konuşabilirmiyiz diye sordum o yine daha sonra konuşalımmı diyince sinirlendim ve gittim o gün mesajlarla yine üsteleyince birkaç gün konuşmayalım dedi üsteleme dedi sağlıklı bir karar vermem için yalnız kalmam gerek dedi ertesi gün 1 mesaj attım ve zorlama dedi ertesi gün 1 mesaj daha attım atmam gerekiyordu. Sonraki sabah bana söylediklerinin Şu an hiçbir önemi yok benim için . Ben senin davranışlarından dolayı cevap vermiyorum . İlk yanıma geldin sonra sinirlenip gittin orda kalabalıktı o yüzden tepki vermedim dedi benim bir insanda en dikkat ettiğim şey sinirdir dedi. Ben senin her isteğine göre hareket edemem dedi çok üstüme geldin. Sınav zamanlarında bu birkaç gün bari rahat bıraksaydın dedi bu haftaki davranışlarını saygısızlık olarak algıladım üzgünüm ben artık yapamam dedi araya bir soğukluk girince ben yapamam. Bu senin davranışlarından dolayı bu zamandan sonra umarım daha dikkatli olursun dedi . Sizce bu bir ayrılık nedeni olabilirmi?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet olabilir...:( Siz belki farkinda degilsiniz ama bri genc kiza bu kadar cok israr edilip zorlanmaz...onun da hisleri, sikildigi, bunaldigi, bazi guner sizin istediginiz birseyi yapmak istemedigi zamanlar olabilir.:) Bu cok insanca ve normal.:) Ama sizin onun bu cesit tepkisine sinirlenerek ve zorlayarak ya da usteleyerek karsilik vermeniz.:( Pek hos degil hatta belliki onu baskalarinin yaninda bunu yatiginiz icin, incitmis ve kirmissiniz...:(( Ki size, " artik bu is bitti " "Ben artik yapamam, araya artik bir sogukluk girdi" demis. Bence kiz arkadasiniz cok duzgun, akilli, tatli bir kizmis, gosterdigi tepkiler, hic cirkefce, mahallevari degil, cunku...:) Uzuldum sizin adiniza...:( Belki zorlamadan, ama nazikce ve hassas davranarak, onun kalbini tekrar kazanmayi basarabilirsiniz. Bol sans size.:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bunu sen ayrılık kategorisinde paylaşmalıydın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...