Hayatınızda hiç demon çağırdınız mı ya da düşünüyor musunuz?

soru gayet açık. Hiç çağıranınız oldumu? ya da çağırmayı düşünüyormusunuz. mesela aşk da görevli demon olan saccubus u çağıran var mı ya da incubus u? bilgi isteyen pm atabilir. Şu an bir ayin hazırlığı yapacağım. ilk dolunayı bekliyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar saçma sapan link ler atmayin burada kedi falan kesmiyoruz. bu sözlerle çağırılan bir varlık.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• sonra ne olacak?

0|1
    0|0
    • onlar nasıl bir şeye benziyorlar?

• iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• link malzeme lazımmı panpa :)

0|0
    0|0
    • Ayin deyince kan falan düşünüyorsun oyle bir şey soz konusu değil.

• ne bilim olum demon diyince şeytan gibi bişi düşündüm ordanda kedi geldi aklıma. zaten şaka yapmıştım kedıme dokunma :)

nasıl bir olay bu anlatabılır mıısn zahmet olmazsa ya da lınk at severım boyle şeyleri :)

• bilader olay bittikten sonra güncellemeyle burada deneyimlerini paylaşmalısın ;)

0|0
    0|0
  • onlar kim yaw:D

1|0
    0|0
  • Kapi acma rituelleri tehlikelidir hangi demonla ilgilendigini bilmiyorum fakat dikkatli ol saglam bir psikoloji gerektirir bazen cagirdiginda senin bir parcan haline gelebilir bu yarar lari ve zararlari tartisilir ama dikkatli ol

0|0
    0|0
  • palavra..onlar öyle kimsenin uşağı değiller kolay kolay gelmezler

0|0
    0|0
    • palavra? getirmesini bilmiyorsan uğraşmayacaksın sonra yok yalan gelmiyor dersin iş sende bitiyor. gelmiyor diye birşey yok getirtemiyorum diye birşey var.

• Doktor bu ne ? Sacma salak islerle ugrasma ya git namaz kil dua et hersyin hayirlisi de olur seninde bir sevgilin

0|0
    0|0
    • Sevgili ile ne alakası var? benim var birkere bu çok ayrı birşey sen anlamazsın zaten.

Yükleniyor...