Sizden hoşlandığını düşündüğünüz bir erkek!.....

sizden hoşlandığını düşündüğünüz bir erkek!...yani size platonik olarak aşık bir erkek ve sizde bunun farkındasınız,ama bu çocukla hiç bir muhabbetiniz yok ve bu başka birisiyle çıkarsa siz üzer mi.?

Güncellemeler:
kızın da benden hoşlandığından eminim ama !..
ızın da benden hoşlandığından eminim ama !

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisi de kızı üzer bence şöyle ki kız çocuktan hoşalnıyorsa tabiki üzülür, hoşlanmıyosa da üzülür çünkü kızların hoşuna gider birilerinin kendilerinden hoşlanması bir yerde Ego tatmini

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende bir şeyler hissettiysem o çocuk benim için biter. Ama muhabbetimiz varsa çok yakınsak ve dalgasına çıkıyorsa bilmiyorum

0|0
    0|1
  • Hayır üzülmem .Hatta sevinirim :).

0|0
    0|0
  • kendisi bilir .

0|0
    0|1
  • Gerçekten bana aşk olsa ister platonik ister gerçek başkasına gitmez seviyo görünüp gittiyse bys ucuz atlatmışım demektr tınlama gitsn

0|0
    0|0
  • benden hoşlansa gelip benle konusurdu baska biriyle beraber olmazdı bu yüzden pek umursamam

1|0
    0|0
  • platonıkse uzulmez bence

0|0
    0|0
  • üzülmem. hayirlisi ne diim

0|0
    0|0
  • eğer benim de ilgim var ve ondan etkilenmişsem üzer tabi ama platonikse etki etmez...

0|1
    0|0
    • hoşlanmadığın bir insana bakar mısın sürekli ?

• kıskandırmak için değil. sadece çıkar mısın birisini seviyorrken ?

• aynı anda iki kişiye birden ilgim olmayacağına göre beni hoşlandığım insandan daha çok etkilemeyi başarabilecek ve farklı şartlarda tanışabileceğim biri çıkana dek tabi ki çıkmam...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...