Stajda yalan bilgi versem...

üniversitede bitmeden önce staj yapayım diyorum ama başvurduğum her yer "deneyimim olmadığı için" beni kabul etmiyor. zaten stajı deneyim olsun diye yapıyorum, stajda neyin deneyimini arıyorlar bilmiyorum! her neyse, kuzenimin muhasebe müdürü olarak çalıştığı şirketin ismin verip 3-4 ay staj yapmış olarak yazsam sorun olur mu, yani yalanım ortaya çıkar mı? mesela o şirketten belge filan isterler mi?

Güncellemeler:
benim bölümümde staj zorunlu değil, kendi isteğimle yapıyorum yarın mezun olunca iş bulmakta zorlanmayayım diye ama daha staja bile kabul edilemezken geleceğimden ciddi ciddi şüphe duymaya başladım.
staj defteri filan imzalatmıyorum. üniversite konuya dahil bile değil. sadece cv imde görünmesi için yalan bilgi vermek istiyorum.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaptıgın işe dair bişeyler isterler mesela ben staj yaparken mimari büroda staj yapıyordum yaptıgım projelerin resimlerini istemişlerdi staj defterimin arasına koydum ve her gün yaptıgım işleri yazıyordum bide yoklama durumu var tabi ara sıra kontrole geliyordu bizde hocalar lise stajıydı ama .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 dil isteyeni bile biliyorum ben. o birazda artık torpile kalmış. sorun çıkmaz en fazla kuzeninin şirketini ararlar sizde böyle bir eleman staj yaptı mı diye.

0|0
    0|0
  • Stajda ne deneyimi ya !

Saçmalamasınlar staj öğrendiklerini uygulamak, deneyim kazanmak için yapılır zaten bildiğim kadarıyla staj yapmadan mezun olamıyorsun üniversiteden bölümünüz nedir peki ?

0|0
    0|0
  • stajerleri çokta tınlamıyorlar hatta çoğu şirket fotokopici olarak kullandığından istediğini yaz en fazla kabul etmezler

0|0
    0|0
  • valla orasını bilmiyorum ama benim yaptığım en büyük eşşeklik stajı yapıp defteri doldurup halde staj günü defteri teslim etmediğm için stajımı kabul etmediler. sadece salağım

0|0
    0|0
  • stajerden tecrübe bekliyorlar.. ya aşırı gerizekalı sayısında patlama var ya çok fazla akıl bulandrıcı kimyasal kullanıyor bu millet.. bu konuda ciddi şüphelerim oluşmaya başladı..

0|0
    0|0
  • staj; işyerleri için, işçi alımında kriter değildir.. yani onu deneyim olarak görmezler... bu kadar kafa ağrıttığına değmez emin ol...

0|0
    0|0
  • yalan caiz değil yapma panpa

0|0
    0|0
  • Defteri nasıl imzalatacaksın ? Bir de hocalar üni kontrole geliyor mu bilmiyorum .

0|0
    0|0
  • iyi araştır şirketleri. arkadaşlarım bedava staj yaparken ben 1500 dolar maaşla yaptım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arayp sorarlar ya söyle beni arasinlar meslek öğrenmek için deneyim için birlikte çalıştık sigorta girişi v.s yok derim olur biter

0|1
    0|0
Yükleniyor...