Hayatınızda kaybedip de unutamadığınız bir şey?

Şu ana kaybedip halen unutamadığınız eşyanız veya çok değer verdiğiniz bir hayvanınız, ya da başka birşey oldu mu?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• halamın hediyesi bir madalyonum vardı çocukken. nerede, nasıl kaybettim hiç bilmiyorum; hala ara ara düşer aklıma...

0|0
    0|0
    • kaç sene olduki

• inşallah bulursuun

• arada 4 şehir ve sayısız ev değiştirdiğimiz için pek umudum yok benim ama, yine de teşekkür ederim dileğin için:))

Kızlar Ne Diyor 5

• bir muhabbet kuşum vardı. ev tadilattayken pencereden kaçmış. ona çok üzülmüştüm. ben ders çalışırken kalemimle oynar, ne yesem ağzımdan yemek ister, bardağımdan içmek ister... vermezsem kızardı. sabah yastığıma gelip uyandırırdı beni. gardrobumda kıyafetlerimin arasında gezerdi. banyoda ya da mutfakta musluğu açınca hemen avuçlarımda banyo yapardı :) adı Bebiş'ti... günlerce ağlamıştım.

1 ay önce de alyansımı kaybettim :( ona çok üzülüyorum bu aralar.

0|1
    0|0
    • kuş için diyeceim tek sey üzerine su iç :D ölmuştur.. ama alyansını bulurusn umarım

• Üzüldüm :(((

• sağol arkadaşım :)))

• üzerinde mckeymouse olan kırmızı bi çantam vardı küçükken evn için de kayboldu hala aklım almas nere gitii:((( ya offf niye hatırlattın ki şimdi bunu sorarak bak şimdi yine düşünüom noldu evin içinde ona yaaaaaaaaaa bak allamm yaa

0|0
    0|0
    • :) en son koyduğun yerde olmasın.. yada biri goturmuş olmasın

• aradan 10 yılı aşkın zaman geçti:DD en son koyduğum yerde olsa bile koyduğum yer yerinde midir:DD

• Eski sevgilim hayvan sayılıyor mu?

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımın aldığı bileklik çok üzülmüştüm hala da üzülürüm :(

0|0
    0|0
  • ımm düşündüm bulamadım kaybedip unutmuşum demek ki .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim bir bisikletim vardi . onu III ay once caldirdim alti ustu bir bisikletti ama cok fazla anim var onunla asla beni yari yolda biirakmadi hic kimse yanimda degil iken o benim yanimdaydi beni alir uzaklara gotururdu dertlerden uzaklara sevdigilim de o bisikletin calindigina uzuldu onunla cok fazla anim var bisiklet deyip gecmemek lazim...

0|0
    0|0
    • zaten anılarımızın olduğu hatıralarımızın olduğu nesneler varlıklar uzer bizi ... +1

Yükleniyor...