Kendinizi mutlu bir halde uykuya bırakırken, uykunun hayatın gerçeklerini silip kendi rüyalarını yarattığı...

O sihirli eşikten geçmek üzereyken, derin ve hafif bir sizi gibi bir kızgınlığın bütün duyguların altında kımıldadığını hisediyor musunuz?

Ben malım anlamam diyenlere : Mutlu uyumak istiyorsunuz fakat bir an birşeyler hatırlayıp sinirleniyorsunuz, içiniz burkuluyor.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen insanlara mal de sonra burada cevap bekle, reklam yapmaya çalış, yazdığını anlayamayanlar olabilir ama ilk paragrafta anlattığın ama kimbilir kaç zamandır yaşayamadığın orgazmı bilinçaltından atamadığını anlayacak kadar zeki insanlarda vardır burada emin ol, fındık kadar beyninle insanları küçümsemeden soru sor bence

1|0
    0|0
    • Ne yapiyim cok salak insanlar var benim sucum mu?

• valla takıl kafana göre, görürsem yazarım bende kafama göre:)

• Peki :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafam da bir çok sorunlar olmasına rağmen yastıkla birleşip unutmaya çalışıyorum, başarıyorum da. Hiç bir aptalın beni uykumdan alıkoymasına izin veremem. Zamanın da yapmadım değil mi, evet :/

0|0
    0|0
  • kötü bir sey varsa akılda kalan dedigin gibi uykuda insanın aklına geliyor

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde rüyamda sürekli şeytan görmeye başladım hep çıplak kadın görüyorum sabah kamyon devrilmiş oluyor

0|0
    0|1
  • yaratmak allaha mahsustur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...