Siyasetle uğraşmamanın cezası, sizden daha aptal olanlar tarafından yönetilmektir. - Platon

Hele bugünlerde yaşadıklarımıza bakarak bu sözün ne kadar doğru olduğunu anlayabiliyorum...! Ve ülkemiz adına o kadar çok üzülüyorum ki... Nasıl yönetiliyoruz düşüncesinin çaktığı anda demek ki hak ettiğimiz ölçüde yönetiliriz düşüncesi de akabinde çakıyor...! Ama inanıyorum ki bu ülkenin güzel insanları sayesinde bu günleri de aşacaz...! Birilerinin ülkeyi aile şirketine dönüştürmesinin önüne geçmek artık boynumuzun borcudur diye düşünüyorum..! Misal ben İstanbul'da yaşıyorum,ama oy kullanmak için sadece iki günlüğüne memleketime gidip gelecem-ki uçakla iki saat-.. Artık vicdanen rahat değilim,böyle keyfi yönetime de son verdirtip,susup da bütün bu olup bitenlere dilsiz şeytan da olmanın hiiç sırası değil... Çook efkarlıyım bu millet de birazcık da mantığını kullansa o zaman daha fazla mutlu olacam...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel söz, siyasetle , gündemle, ülke haberleriyle sıkı olmak gerekiyor.Hayat mücadelesinden ve yoğunluktan çoğu kişi siyasetle işim olmaz diye geçiştirir. Şu anda bu durumda olmamızın en büyük nedeni..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...