Aslanlar kadrosu genişliyor mu?

link

son zamanlarda galatasaray ile ilgili adı çok anıldı hatta sezon sonu geleceğine dair haberler var. Siz David villa transferi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Haber gerçeği yansıtmıyor.

Villa bu sene çok iyi atletico onu bırakmaz 2 sene daha elinde tutar. Çünkü barcelona ile anlaşma var 2 sene içerisinde başka takıma transfer edilirse bonservis ücretinin %50 si barcelonaya gidecek atletico akıllı takımdır vereceğini sanmam hem maddi yönden hemde iyi oyuncu olduğundan.

Bana kalırsa gs transfer yapmasın daha fazla, önümüzdeki sene şampiyonlar liginden elenirlerse ve bir daha ki sezonda çıkamazlarsa takımda ayrılıklar başlıyacaktır kulübün zaten dünya kadar borcu var.

+ dany, amrabat, bruma gibi oyuncular geri dönecek yabancı sınırı patlak verecek.

Amrabat çok iyi oyuncu bence gs yedi resmen malaga'da adam döktürüyor. Malaga transfer eder onu bence, amrabatta gitmek isteyecektir daha kaliteli bir takım çünkü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kaynak stari gördüm haberin detayini bile okumadim

1|1
    0|1
  • Drogba sezon sonu yolcu.. o yüzden bir forvet ariyorlar.

Mancinide gider gibime geliyor yerine Lucescunun adi geciyor..

1|0
    0|0
  • David Villa barcelona'da kendisinden bekleneni veremeyince zaten sezon başı atletico madrid'e satılmıştı ama orada da bekleneni veremedi özellikle diego costa'nın bayağa bayağa gölgesinde kaldı.atletinin villa'yı elinde tutmaya çok meraklı olduğunu sanmıyorum.gs'ye ya da başka bir kulübe satabilir ama gs'liler de çok şey beklemesin villa aylarca futboldan uzak kalmasına sebep olan geçirdiği ağır sakatlıktan sonra ağır bir düşüş yaşıyor artık o yıyıllar önceki villa'yı bulmak zor.

1|0
    0|0
  • Gelmesine gelir ama faydalı olmaz tırt david villa eski david villa olsa athletico onu bırakmaz zaten İBRAHİMOVİÇ gerisi boş ancak onu alırsak bu takım birşey yapar bu selçuk burak gitmeli bir de amrabat geri gelmeli ya da valencia veya nani alınmalı

1|0
    0|0
  • Kim gelir bilmem ama İbrahimoviç olsa müthiş olur :)

1|0
    0|0
    • ibrahimoviç i bende çok isterim ama hiç duymadım adının bile anıldığını :)

• amacı belki kaleden dışarı çıkarmak ama o top kaleyi çekiyor :D :D

• Fantastik biri :)

• kesinlikle Türkiyedeki haberler gerçeği yansıtmıyor sürekli Fenerbahçe Glatasaray Beşiktaş eğer gerçek olsaydı messi cristiano ronaldo robben ribery Türkiyede olurdu inanmayın arkadaşlar zaten kulüpler sürekli yalanlama yapıyor.

1|0
    0|1
  • Gelse çok iyi olur ama sanmıyorum geleceğini

1|0
    0|0
  • gelmez gelirsede burak gider

1|0
    0|0
  • Gelmesin bize yırtıcı adam lazım utanmasalar zidane forma giydireceğiz

1|1
    0|0
  • David villayı ben istemiyorum yıllık ücreti cok fazla

1|0
    0|1
  • gsye karzma katar diego costayıdaa alsn geelsn villaa

1|0
    0|0
  • Büyük İhtimal gelmez diye düşünüyorum bide Dzeko Balotelli yide istiyolarmış

1|0
    0|0
  • yaşlı biraz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten yabancı sınırı var göndermemiz gereken oyuncular olmalı kontenjan boşalırsa alabiliriz

1|0
    0|0
Yükleniyor...