Bu hikayede kendinizi bulucaksınız belki...sırf bu yüzden evlenemediniz ya da evlenmek zorunda kaldınız..

sorum erkeklere ya da böyle örnek görmüş kimselere.diyelim ki hayatınızdan öyle insanlar geçti ki . bir gün biri çıktı karsınıza öyle saf ve temiz herkesten cok farklı tüm yasadıgınız ilişkilerden çok başka.ve bir gün kader sizi ayırdı farklı yollara gittiniz. bundan sonra yasadıklarınızda hep onu arar mısınız? yoksa ondan daha iyisini bulana kadar bekler misiniz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayatımdan kimse geçmedi. Hiç kız arkadaşım olmadı.

Soruda yaşadığınız ilişkilerden çok farklı biri olsa falan demişsin.

24 yaşındayım hiç ilişki yaşamadım. Bir kız arkadaşınla beni tanıştırıp aramızı yapamaz mısın ya? Arkadaşını hiç üzmem, bir dediğini iki etmem!

0|0
    1|1
    • Abazalara kız yok ;)

• eskiden bazı erkekler bu kadar haysiyetsiz değildi! kezban demiyorlardı kızlara!

• Eskiden kezban değildi kızlar!

Şimdi ona buna vermem falan diye namuslu ayağına yatan kızlar bir zengin gördüklerinde 2 haftada yatağa yatıp bacaklarını ayırıyorlar. Namuslu geçinip böyle yapan kızlar dolu!

Erkek arkadaşımla sürtünerek sevişiyoruz ama oral seks günah mı araştırdık bulamadık diye soru soran tipler gördüm burada. Sanki sürtünmek günah değilmiş gibi. Sevişiceksen günahı göze al. Ama namuslu ayağına yatarlar!

Benim neden sevgilim olmadı, onca barzonun, kıronun sevgilisi olduğu halde?

Erkekler Ne Diyor 3

• Beklemeyi sevmem aradigimida bulamicam icin o nereye ben oraya hurmetler

0|0
    0|0
  • hep ararım...

0|0
    0|0
  • onu arar bulurum vazgeçmem öyle asla eğer seviyorsam o da seviyorsa neden vazgeçeyim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat bu bazısı bekler kavuşur bazısı beklerken tutuşur

0|0
    0|0
Yükleniyor...