Ağzının laf yapması olayı nedir ?

Nasıl konuşunca ağzın laf yapıyo anlamına gelir.Bu benim için çok önemli,sessiz biriyim gün içinde çok az konuşuyorum utangaçlığımdan ve çekingeçliğimden.Çoğu zamanda konuşacak bişey bulamıyorum.Kişiliğim böyle sessiz biriyim.Ama bu olay benim için çok önemli.Aşk konusunda şansım yok tip olarak.Ağzım laf da yapmaz biliyorum.Tip yok madem bu olsun.Bu olay nedir nasıl etkili konuşulur nasıl konuşkan olunur ?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• yalakaysan olur. ben ünüversteye başladığımdan bu yana sınıftan 1 tane kızı tanıyorum. daha 3 gün önce biri yatay geçişle geldi. hergün eğlenmeye falan gidiyolar :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• ikna edici baskalarını düşündürebilen vs vs

0|0
    0|0
  • öz güveninin artması gerek.

0|0
    0|0
    • yok özgüven,kendine güvenecek bişeyin yoksa neye güvenecen

• Ağzın laf yapması çok konuşmakla alakalı değil bana göre. Konuşurken mantıklı, karşındaki insanı etkileyecek şekilde güzel konuşmaktır. Çok konuşup boş konuşanlar da var neticede.

0|1
    0|0
  • Bak tatlim utangac biri olmak senin insanlardan sogumana sebep olur.yada insanlar senden sogur.hayata birazdaha ilimli yaklas...agzinin laf yapmasida bole dolu dolu konusan ,bazen farkli ve yerinde atasozleri kullanan,konuya ait cok mantikli aciklamalarda bulunan kisilerdir.

0|0
    0|0
    • evet öyledir soğuk biri diyolardır arkamdan,kişiliğimde bu değiştiremiyorum ki,yetenek bence bu laf yapma işi, aşktan felan vazgeçtim zaten

• Erkeklerde çene bir tip ikinci sıradadır

0|0
    0|0
  • rap dinle ciddiyim yavaş yavaş söylemeye başla sesini umursama

0|0
    0|0
  • ağzının iyi laf yapması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağzı laf yapan adam çok konuşmak zorunda değil kardeşim. Ama ağzını bıçak açmayacaksa o iş de olmaz. Normal muhabbete katılacaksın ve arada herkesin dikkatini çeken komik, düşündürücü, önemli, mesaj veren bişey söyliceksin. Veya kızla başbaşaysan ona bikaç dakika sonra anlayabileceği iltifat edersin. Görev tamam.

0|0
    0|0
  • Arklarınla nasıl konuşuyosanda kızlada öyle konuş karşındakini yüksek görme oda insan sende insansın kendin ol yeter mrk laf maf boş yani :)

0|0
    0|0
    • çevremde konuşabileceğim kız yok zaten,arkadaşlar arasında da sessizim sıkıcı biri olduğumu biliyorum

• çok konuşup boş konuşmakta var aslında çok önerim varda neyse herkes bunları öğrenmesin :)

0|0
    0|0
  • onlar safsata resmen

benimde tip kötü

mantıklı konusuyorum ama ise yaramıyor

cünkü kadınlar dısını begenmediginin icine bakmıyor

allah benım gibilerinin belasını vermis resmen :/

0|0
    0|0
    • aynen haklısın bizide böyle yaratmış,napalım çirkinlere aşk yok

• kardesim allaha emanet ol

ben gidip bir sigara icicem