Sizce Avrupada Türkiyeden En Çok Tanınan Hangi Takımdır?

Tarafsızca konusun size göre avrupada en cok tanınan takım hangi takımdır?

• GALATASARAY
    A seç
  • FENERBAHÇE
    B seç
  • BEŞİKTAŞ
    C seç
  • TRABZONSPOR
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray, şampiyonlar liginde oynamasıyla, kadrosunda world class oyuncular barındırmasıyla ve kazandığı başarılarla baya popüler.

Fenerbahçe de şike , ırkçılık gibi şeylerle ün yapmış bir kulüp.Anketin cevabı olarak Galatasaray diyeceğim.

0|2
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• galatasaray diye okumuştum

0|4
    0|0
  • Fenerbahçeli'yim amaaaaa, az buçuk futbol bilgimle bile buna maalesef Galatasaray diyorum ..

0|5
    1|0
  • cimbom tabiki :)))))

0|4
    0|0
  • AVRUPA NIN FATİHİ DİYE BOŞUNA DEMEDİK. ua.

0|3
    0|0
  • tabiki fenerbahçem

0|2
    0|1
  • aslında fener le gs aynı olabilirlerdi. juventustan sonraki şikeci takım diye:D ama gs öyle mi dünyanın tanınan en iyi futbolcuları bulunuyo kadrosunda

0|1
    0|1
  • Bu da soru mu tabiki Galatasaray

0|1
    0|1
  • Galatasaray

0|2
    0|0
  • FENERBAHÇE ve GALATASARAY . İkiside Avrupada en çok tanınan takım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ne avrupası kardesım dunyaya soruyorlar turkıyeden ıkı marka var sadece; bırı ıstanbul bırı galatasaray...

0|4
    1|0
    • Pardon dünyada yazcaktım avrupada yazmısım :D

• olsun olsun bende kaınat dıyecektım agızımdan dunya cıkıverdi:))

• Fenerbahçe açıkcası hatta ingilteredeki insanlar Galatasaray taraftarı gerçekten çok mallarmış yanlış tanımışız diyorlardı Fener taraftarlarını övüyorlardı.

4|3
    0|3
    • açıkcası onların fenerli olduna inanmıyorum geçen bende gsli birinin feneri övdünü gördüm xper 65 filenken yan hesap olabiliyorlar herneyse sende takıl kafana göre.

• hehe tamam takıl

• Bırak Beşiktaş i ,cArsıyi bile tanımayan cok az insan vardır avrupa daki futbolla ilgilenen kişiler arasinda

1|1
    0|1
    • Çoğunluk diyoruz tabikide vardır futbolla hiç ilgisi olmayanlar var.Türkiyedeki takımları bilmiyorlar.

• GALATASARAY

düşmanlarımız ne kadar çatlasa bile

0|3
    0|0
  • yok fenerbahceymıs ovuyorlarmıs gomuyorlarmıs yav fenerlilerde beşiktaşlılarda galatasarayın en cok tanındıgını bılıyorlar bı ceyrek fınal dısında fenerın ne başarısı varda tanınacak kac kere katılmıs avrupa maclarınada tanınacak beşıktas desen 8-0 la ıyı tanıdılar 8 taş kaldı zaten ısmı olay bu

0|2
    1|1
  • Fenerbahçeli olarak söylüyorum Galatasaraydır.

0|4
    1|0
  • Avrupalılar türkiyeyi bilecek ama takımları tanımayacaklar öylemi kendinizi bu şekildemi tatmin ediyorsun gerçekten komik :)

0|3
    0|3
    • Tanımayanlar var feneri mesala tanımıyorlar :D

link

link

Hatta gecende bir video izledim yurt dışında türkiyeden bildiğin takımları say diyorlar.Tabikide galatasaray diyorlar

• Şu anda avrupada oynuyor olsaydınız böyle konusmazdın.

• Ne alakası var ben kupalardan bahsetmedim övdüğün avrupalılardan bahsettim

• azıcık objektif olabilen insan Galatasaray der.

0|1
    0|1
  • Soru sormuşsun da cevabı bilinen bişey soru olmaz ki.Tabikide GALATASARAY.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı ya da trabzonu çok tanımazlar ama fenerbahçe ve galatasaray şampiyonlar liginde en çok maç yapan türk takımları olduğundan daha çok tanınırlar aralarında tanınmışlık açısından çok fark olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama kesinlikle Galatasaray. En tanınan taraftar grubu Çarşı olabilir.

0|3
    0|1
    • Helal olsun böyle dürüst insanları severim

• inkar etmenin anlamı yok zaten herkes biliyor :)

• Bazıları kabullenemiyor ama hemen bir altındaki :D

• GALATASARAY

0|1
    0|1
  • beşiktaş tabiki

0|0
    1|1
  • Beşiktaş diye duydum

0|1
    0|1
  • Beşiktaş -1903-

0|0
    0|1
  • Mahalle Arası Futbol Kulübü

0|0
    0|0
  • fenevbacedir bence

0|0
    1|0
  • Bu gizli gsli hadi gs deyince sevinsin:)

2|1
    1|2
    • hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum ama sırf gs düşmanı olduğun için gs demek içinden gelmiyor bunu sende biliyorsun.

• Tabikide galatasaray göstermeme gerek var mı:D

0|2
    1|0
Yükleniyor...