Bir gün boyunca istediğiniz herşeyi yapabilseydiniz bu güne neler sığdırırdınız?

Öyle bir gün düşünün ki kimsenin sizi sorgulamayacağı ve her istediğinizi yapabileceğiniz bir gün.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• önce the walking death izleyerek başlardım güne :)

daha sonra çantamı alıp hiç bilmediğim bir ülkeye gider,

ölene kadar eğlenirdim :) şarkı falan söylerdim sokaklarda

lunaparka giderdim mesela.. o gün kahkahalar atardım. ağlardım da aynı zamanda..

yaşayabildiğim her şey kar olurdu bir bakıma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• canımın istediği herseyı yaparrdım

0|1
    0|0
  • 12 saati yaz 12 saati kış olsun isterdim ama gün 4 evreye bölünsün ki tat alabileyim yani 6 saat yaz 6 saat kış 6 saat yaz 6 saat kış gibi :D bide her yanımda çekirdeğim ya da meyve tabağım ya da sadece karpuz ve kaşık :D kocaman bir pencerenin arkasından mevsimleri seyretmek kadar güzeli varmıdır? :D

0|1
    0|0
  • ilk olarak güzel bir yemek yapardım (kahvaltı)

Sonra saçlarımı yapardım güzelceee :D

0|1
    0|0
  • Bu 24 saati sevgilimle birlikte gezerek eğlenerek geçirmek isterdim. Zaten hayatım ondan ibaret :)

0|1
    0|1
  • kimsenin olmadığı bir yere giderdim kafamı dinlerdim

0|1
    0|0
  • bol bol gezer eğlenirdim napıcam:)

0|1
    0|0
  • bilmem pek mutlu olurdum napıcağımı şaşırırdım

0|0
    0|0
  • Tüm korkularımın üzerine gider yapamadığım herşeyi denerdim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünyanın en yüksek yerinden atlardım atlar kende manzaraya bakar ve o anı tatmış olurum. Her zamanda hastane okul vb. gibi yangın düğmelerine basmak istemişimdir gidip basardım .

0|1
    0|0
  • büyük dorseli bir tır tutardım, darphanenin önüne çeker ve tüm tırı doldururdum, daha sorna evin her yerine paraları doldurduktan sonra, hemen gayri menkul alırdım,

0|0
    0|0
  • kliseye gidip

papazla kafa bulmak isterdim .d

0|1
    0|0
Yükleniyor...