Genele hitap etmek ve sohbet tadında sorular sormak istedim.

Boş zamanlarınız nasıl geçiyor? Neler yapmaktan zevk alıyorsunuz? Hayatta sizi mutlu eden şeyler nelerdir? Hobileriniz var mı? Varsa nelerdir? Kendinizi geliştirmeye çalışıyormusunuz? Cevabınız evet ise örnek verirmisiniz? Hayattan zevk alabiliyormusunuz? Evet ise bunu nasıl başarıyorsunuz? Şu an mutlumusunuz? Sizi ne ve neler mutlu eder? Hayatınızda ne değişirse mutlu olursunuz? Size göre mutluluğun formülü nedir? Geleceğe dair umutlumusunuz? Gelecekten ümitleriniz, beklentileriniz, hedefleriniz nelerdir? Hayat sizlerin istek ve beklentilerinizin ne kadarını karşıladı? Bardağın yarısı boş diyenlerden misiniz? Yoksa bardağın yarısı dolu diyenlerden misiniz? Küçük şeylerden bile mutlu olabilirmisiniz? Hayatınızdaki pişmanlıklarınız nelerdir? İyi ki şunu şöyle yapmışım dedikleriniz nelerdir? Samimi cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Herkese +1

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• -Boş zamanım kitap okuyarak , yabancı dizi-film seyrederek, araştırma yaparak geçiyor.

-Araştırma yapmaya bayılıyorum. Çok meraklıyım çok şey bilmeyi seviyorum.

-Hayatta beni mutlu eden tek şey insanlarla bilgimi paylaşıp onlara yardım etmek ( O yüzden bol bol araştırma yaparım )

-Hobim var var olmaz mı.. Kitap okumak , resim çizmek, şarkı söylemek, araştırma yapmak, parapsikoloji, astrolojik olaylar( gezegen hareketleri ) araştırmak, Alternatif tıp öğrenmek.

-Tabiki kendimi geliştirmeye çalışıyorum hobilerimden belli zaten :D Birde yabancı dil öğrenmeye çalışıyorum. Her alanda araştırma yapıyorum çok şey bilmek iyidir bazen :D Somut şeyler dışında birde 6. his ve rüyalar konusunda kendimi geliştiriyorum. ( Allah ın hediyesi olan hissetme gücümü doğru kullanabilmek için )

-Hayattan zevk almıyorum çoğu zaman. Çünkü insan olmak çok acayip geliyor bana. Kendimi yaşamıyormuşum gibi hissediyorum bazen. Bir boşlukta gibi..

- İnsanlar bana karışmadığı ve hayatıma müdahale etmediği sürece mutluyum..

-İnsanlara yardım etmek ve doğal yollarla sorunlarına şifa bulmak beni çok ama çok mutlu eder..

-Mutluluğun formülü şu.. Yaşadığın sürece sadece içinden geleni yapmak.. Engeller olmayınca ve insan istediğini yapabildiği zaman mutlu oluyor..

-Geleceğe dair hederim.. Ever bu aralar beynimi en çok meşgul eden şey bu. 18 yaşıma gireli 3 ay oldu ama sanki ömrüm şimdiden tükenmiş gibi geliyor bana. Tek istediğim doğa kurallarına göre yaşamak. Canlı olmanın kurallarına göre , topluma göre değil.. Para için insanlara yardım etmek istemiyorum çalışmak istemiyorum sadece karşımdaki insanların gülünsemesini görmek için onlarla bilgimi paylaşmak istiyorum doğru ve doğal olan yolu bulsunlar diye.. Küçüklüğümden beri anormal karşılandım. Düzene ayak uyduramıyorum. Asıl diğer insanlar bana anormal geliyor. İnsan olmayı unutmuşlar, insan olmaki canlı olmak.. Ama herkes bir yarış içinde ve herşeyin daha fazlasını istiyorlar.. Nimetler karşında neden onu elde etmek için savaşalım ki.. Eğer ağaçtaki bir meyve seni doyuruyorsa neden daha fazlasına göz koyalım ki..

Hayattaki pişmanlıklarımı anca ölürken anlayabilirim. Keşkeler asla bitmez, sen içinden geleni yapmadığın sürece..

Doğanın bereketi, meleklerin koruması hep sizinle olsun..

0|0
    0|0
    • Güzel dua ve dileklerin için çok teşekkür ederim. Aynı güzel dua ve dilekleri seninle paylaşıyorum. Rabbim Yar ve Yardımcın olsun. Aşağı yukarı ortak duygu ve düşüncelere sahibiz. Para; Amaç değil, Araç olmalı. Bende bu devrin insanı olmadığımı düşünüyorum çok zaman 80 leri, 90 ları yaşıyorum. Yıl 2014 bana öyle ters gelen şeyler varki. Şu an bekarım, Sevgilim yok. Bir gün evlenirsem (Eşimin) Senin gibi Gözü Gönlü TOK, Küçük şeylerden mutlu olan birisi olmasını çok isterim. Değişme hep böyle kal.

• EN İYİ, EN GÜZEL, EN DETAYLI, EN AÇIKLAYICI, EN UZUN CEVAPTI.

EVET BELKİ TEK CEVAPTI AMA

10 CEVABA BEDELDİ.

TEBRİKLER: EN İYİ CEVAP.

• Tekrar teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...