1 Ay boyunca her gün spor yaparsam ne kadar incelirim?

1 ay sonra ailemin yanına parise gideceğim. Beni en son 75 kilo gördüler. Bu zaman içerisinde 20 kilo verdim. Şimdi eski kiloma döndüm, ama incelmekde istiyorum. 1 ay boyunca hergün 1 saat koşu bandıyla yürüyüp her 5 dakikanın 1 dakikası koşsam( yokuş ayarını 12 yapıyorum ) bacaklarımda ve kalça bölgemde incelme olur mu?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• İncelirsin incelmesine de 2 önemli nokta var.

Birincisi yeme alışkanlığı, yani beslenme. Yorulduk yiyelim dememeli, sık sık azar azar yememli, aç kalmamalı.

İkincisi ise hergün egzersiz yerine aralarda boşluk bırakmalı, çünkü vücut yorgunluğu, gerginliği, yıpranmayıo dinlenme günlerinde telafi ediyor. Başlarda 3 günde bir sonra 2 günde bir falan daha iyi olabilir. Birden zorlamak kendini toplayamayan vücudunda oyrgunluk ve egzersizde verimsizlik, hatta zorlama sakatlanma yaratabilir, dikkat edilmeli.

0|0
    0|0
    • cardioyu hergun yapilmali diyor uzmanlar.

• Simdi soyle birdurum var, agirlik turu seyleri haftada 3 kez filan yapilmali. Cardio hergun oneriliyor, ama surekli aletleri degistirmek gerekiyormus. Birgunde kendini dinlendirmek onemli. Verdigim kilolari geri alma korkum yok cunku onlar dogum sonrasi kilolardi. Verdim, dogum oncesinden ince olma derdindeyim su anda

• Düzenli egzersiz yaptığın sürece sıkıntı olmayacaktır senin için. Hem kilo kontrolü hem sağlık. İnş istediğin sürede istediğin kiloya erişirsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesin incelirsin ama beslenmene dikkat etmen şart bu arada.Karbonhidrat grubundan ,cips ,çiklolata gibi şeylerden uzak durmalıısın.

0|0
    0|0
    • sorun yok onlara dokunmuyorum zaten.

• Kesin incelirsin merak etme.Hatta şimdi göbek çevreni ölç.Bir ay sonra ölçtüğünde farkı göreceksin incelik oalrak.

• :)))) araliktan beri olculerimi aliyorum zaten

• Her insanın metabolizması farklıdır; zira şudur diyemeyiz..

''Nabzını en az 20 dk boyunca yüksek tutup, o şekilde çalışacağın bir egzersiz'' ve ''protein ağırlıklı beslenme'' sayesinde incelebilirsin anca..

Bu ikisinin dışında yapacağın her şey zaman kaybı ve saçmalık olur..

Sana tavsiyem, bir eliptical veya air walker makinesi çok güzel işini görür. Fakat, mutlaka bol protein içerikli ve çok az karbonhidratlı beslenmelisin. Az miktarda yağ da önemli.. Günde bir yemek kaşığını geçmemek şartıyla zeytinyağı da kullanmalısın.. Yağ yakmak için yağ gerekiyor çünkü..

Beslenmezsen, kısa bir süre sonra kendini hareket ettirecek kas bulamazsın vücudunda. Erir giderler hepsi.. Mahfolursun.. İnceliyorum diye aslında kaslarını eritiyorsundur..

Bir çok kızımız bu yüzden kansız, sağlıksız, depresif ve kolay hastalanıyor işte..

0|0
    0|0
    • Beslenmemde sorun yok aslinda, ben zaten protein agirlikli besleniyorum, yag sekeri birakali aylar oldu. Ekmek de ayni. Benim tek istedigim belden asagisini inceltmek.

• ayrica ben zaten protein diyeti yaptim sadece et yumrta balik, tavuk, yagsiz sut yogurt, bol su, seker yag bunlari biraktim ( gunde 2 tatli kasigi yagi aldim ama) meyve bile hic yemedim. bu sekilde 20 kilo verdim. Bu tarzada devam ediyorum hala sadece artik kucuk porsiyon pirinc, bulgur, baklagilleride eklemeye basladim cunku agirlik calisiyorum 3 aydir.

• bi gün dinlenmen lazım..her gün spor diye bişey yok!

0|0
    0|0
    • hergun cardio yapilabilinir. Cardio hergun yapilmali diye oneriyor uzmanlar.

• Olabilir. Az ye sık ye..Spordan ziyade beslşenme önemlidir kilo alma ve verme hususunda.

0|0
    0|0
  • sporla beraber diyet yapıcaksın bu işin temeli diyettir günde bin mekkide ceksen beslenmeni degiştirmedigin sürece hiç bi işe yaramazz bu işe yıllarımıızı verdikk

0|0
    0|0
    • Diyet yapiyorum zaten. Yani aylardir protein diyeti icindeyim. Sporu haftada 3-4 gun yapiyordum. Simdi cardioyu hergun yapayim diyorum. Yani etkisi olur mu?

• kardioyu her gün yap karbonhidratı enerji kaynaklarını düsürki vucut enerji için depo yaglarını kullansın

• karbonhidrati hic almiyorum kahvaltida bile, ara sira ufak kacamaklarim tabi olmuyor degil. Amacta o zaten, vucuda ekstra yag depolamassam vucut kendi yaglarini yakmaya baslar.

• eğer okulda yaptığın sporlar seni inceltmediyse bundan sonrada aynı sonuçla karşılaşman muhtemeldir.

0|0
    0|0
    • okul derken?

• troid bezlerinin yavaş çalışmasıyla alakalı olabilir. ggogle amcadan araştır istersen.

• yok oyle bir sorunum yok ya aslinda benim belden yukarsi cok ince, ben kalca bolgesi icin ugrasiyorum cok zor bir bolge zaman istiyor.

• 1 saat kosu bandinda sadece toplamda 12 dk mi kosacaksin? pek fark olmaz. eger kosuya dayanikli degilsen, 90 dk hizli tempo yuru ve her gun pilates burn out yap inceltir oldukca

0|0
    0|0
    • incline 12'de oldugu icin en fazla bir dakika kosabiliyorum simdi. ama incline 1de olunca 25 dakika kosabiliyorum. Pilatesle mekik yapiyorum daha cok. Incline 12'de olunca 1 saatte 600 calorie yakiyorum. bugun daha ikinci gundur bu sekilde inclini artirmamin, 1 haftaya kalmaz tempom artar bence

• disiplin ve bedeni tanimak kosuluyla bol sans :)

• thx

• olur gibi..

0|0
    0|0
  • 2 beden en fazla

0|0
    0|0
  • sağlam egzersizle bide diyetle 5 kilo verirsin sanırım

0|0
    0|0
  • Olur üzerinede Mekik Çek

0|0
    0|0
    • onuda yapiyordum 50 mekik, 50 jumping, 50de squat yapiyorum yani bugun 2.gun

• mum gibi kalırsın

0|0
    0|0
  • dr: dukan diyeti uygula

0|0
    0|0
    • ben zaten dukani yeni biraktim,

• kitabı almadım hala. kitabın tüm önerilerini yapacağım. greyfurt suyu içiyorum.. evet ağır spor yapıyorum.

• kitabi almadan baslama derim.

• 1 3 arası

0|0
    0|0
  • hızlı yürü koşarsan tüm bacak kasları otomatik devreye girer ve çok az faydası olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• vermişsin verceğin kadar bir deri kemikmi olmak istiosun

0|0
    0|0
    • yok yaa deri kemik degil. cok verdim aslinda ama popo sorunu var. Ne zor bir bolge diyetle gitmiyor, hep ust gidiyor, sporla ancak gider.

• şekerimm kendinide zorlama sağlık en önemlisi

• evet ya orasi oyle ama istee

• anacım ben 2 kiloyu veremedim nasıl beceriyosunuz o 20 felan

0|0
    0|0
    • aynen ya canım =)

• kitabini almalisin. Cok zor bi diyet ama alisinca faydasini ilk gunlerde bile goruyorsun ben iki haftada 4 kilo vermistim ilk basladigimda

• 2 kilo park etti öylece duruyo gitmedi sinir etti beni saol tatlım

• sadece koşuyla bunu halledemezsin, bu şekilde maksimum verebileceğin kilo 2-3 ama hem spor konusunda farklı aktiviteleri deneyip hem de diyet yaparsan 4-5 kilo verirsin, fazlası da zaten çok sağlıksız

0|0
    0|0
    • benim derdim zayiflamak degil, incelmek. Diyet yani saglikli besleniyorum artik oyle abartiya kacmiyorum.

• Haftada 1 kilo verebilsen 4kilo verirsin..

Bu da yaklaşık bir beden kücülmeye tekabül edebilir..

0|0
    0|0
  • yüzmeyi denedin mi ?

0|0
    0|0
  • Bu taraflara geliyorsun demek. :) Bol bol eglen canim. Kiloyu kafana takma. 55 kilosun zaten. Bi cocuk annesisin gayet normal.

0|0
    0|0
    • evet mayisin basi gibi gelecegim belkide nisan 25 bilmiyorum biletimi almadik daha.

• İncelirsin canım ben yemek az yediğim zaman 1 günde 1 kilo veriyorum. su içiyorum sürekli.

0|0
    0|0
  • Ne kadar istersen o kadar incelirsin. İstek önemli. İstediğin kadarda icraat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...