Bir kız önce yüz verip sonra kaçıyorsa ne oluyor demektir?

Okuldan bir kız vardı da önce yakınlaştı birşeyler sorma bahanesiyle benimle muhabbet kurdu o sırada bende çok hoşlandım çünkü gözlerini hiç o zamanki gibi yakından görmemiştim. Sonra ben yakınlaşma çabam oldu ama hep kaçar gibiydi. face den twitter dan takip ediyorum sevgilisi de yok neden böyle davranıyor benden atak yapmamı mı bekliyor?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu davranisin birkac sebebi olabilir.Oncelikle hoslanmis yaklasmis sonrada birbirinize uygun olmadiginizi dusunup kendini geri cekmis olabilir birseyi daha baslamadan bitirmek arkadasliginiz bozulmasin diye.Baska bir sebepte senin onun pesinden kosmani istiyor olabilir ama bu dusuk bir ihtimal bence bu sekilde insanlari pesindwn kosturmak isteyen kiz azdir diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • birde ben şimdi biraz takip eder gibi peşinden gittim geçende yalnız kalırda konuşuruz diye kız arkadaşlarıyla buluştu beni fark edince gülümsedi falan. ben onun üst sınıfındayım pek görüşemiyoruz ne olursa olsun ben açılacağım da fırsat bulamıyorum

• Isallah mutlu olursunuz yardim edebildiysem ne mutlu bana.

• Evet yardımcı oldun yani kızlar nasıl düşünür bu konularda hiç bilgim yoktu teşekkürler...

Kızlar Ne Diyor 1

• Gözünü korkutmak gibi olmasın ama, bizim okulda bir kız vardı. Görsen ne saf ne iyi bir kız dersin o derece masum duruyor. Fakat kız kendinden hoşlandığını düşündüğü erkeklere mavi boncuk dağıtır, onları ayağına getirinceye kadar uğraşırdı. Eee haliyle erkekler de aa bu bana yeşil ışık yaktı deyip, gidip açılırlardı ona. Kızdan gelen cevap, ben kimseyle çıkmayı düşünmüyorum cümlesiydi. Bazı kızlar maalesef egolarını tatmin etme yolunu bu şekilde bulmuşlar...

0|0
    0|0
    • Ama o öyle birisi değil ya ben kimseye öyle bir davranışını görmedim bana bile gayet seviyeli yaklaştı aslında

• o zaman senden atak bekliyordur muhtemelen.

Erkekler Ne Diyor 3

• taktik yapıyor, gereksiz işlerle uğraşacak vaktin varsa takıl derim yok ben derslerimi çalışırım banane dersen hem o peşine düşer hemde kendin için iyi bişey yapmış olursun

0|0
    0|0
  • sana diyoki sen garantisin ben başkalarıyla fingirdeyeyim yani yanlış anlama başkalarıyla konuşuyim sen beni kıskan falan neyse olmazsa sen bendensin diyo bence kadınları anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Oltayi atiyo iste sazanlarda takiliyoo olay bundan ibaretttt

0|0
    0|0
Yükleniyor...