Kapat

Umursamaz erkek sevmiyordur diyebilir misiniz?

1.5 senelik bir ilişkiniz var. Maddi manevi kimsenin yapmayacağı fedakarlıkları yapmışsınız. Ama bu adam size çok çektirmiş, birden terk etmiş 2 ay ortadan kaybolmuş ayrıldığını söylememiş bile. Sonra geri dönmüş barışmışsınız. Barıştıktan sonra mutlu olmuşsunuz ama adam doğru düzgün aramıyor, umursamaz davranıyor, çok sevdiğini hep söylüyor ama uzaktasınız(o ailesinin yanında) ve ailesiyle olduğu için böyle olduğunu söylüyor. Ayrılmak istediğinizde yalvarıyor yakarıyor izin vermiyor. Ama ertesi gün her şey aynı. Doğru düzgün konuşmuyorsunuz, ilgisiz, umursamaz. Bu erkek sevmiyordur diyebilir miyiz? Yoksa sevginizden çok emin olduğu, sizi artık elde ettiği için mi böyledir? Biraz umursamazlık onu yola getirir mi?

not: hiçbir şekilde ona acı çektirmek, başka erkeklerle kıskandırmak, terk etmek gibi amaçlar güdülmemektedir.

Güncellemeler:
not 2: kısacası umursamaz davranmak ve ilgisini çekmek için taktikler istiyorum.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sende onu umursama mesaj atma arayıp sorma kesinlikle onlar arıyor daha sonra. İlgisini çekmek içinde olduğundan daha güzel görünmeye çalış. Zaten bu güzellik onu kıskanç bir insan yapar ve senin üzerine daha çok düşer. Test edildi onaylandı sıra sende umarım bu taktik işine yarar ;)

0|0
    0|0
    • canım uzakta olduğumuz için güzel görünmem hiçbir işe yaramaz :( aramamaya çalışıyorum bakalım inşallah işe yarar..

• Ekle beni buradan yardımcı olmaya çalışabilirim :)

• Nasıl yola getirdinnn?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle aşkın ızdırabını tikeyim ben ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
    • çok seviyorsan, onu yola getirmek istiyorsan.. biraz umursamazlık yapsam mesela? :(

• umursamaz bir insan nasıl sevilir ya allah aşkına ?

• Birbirinizi sevmiyorsunuz en azından o sevmiyor sadece seni kendine muhtaç etmeye belkide kırılmamak için bir günlük klasik yalvarmalara başvuruyor ben olsam durmaz ayrılırdım 2 ay ortadan kaybolmuş ne yapmış 2 ayda? Başka bir kızla mı çıkmış , ilişki yaşamış bu 2 ayda bunları sormak lazım bence?

1|0
    0|0
    • o 2 ayda çalışmış. başkası olmuştur belki bilmiyorum, hiçbir şekilde bu ilişkiyi bitirmek istemiyor. konuştuğumuzda çok çok iyi, ama çok az konuşuyoruz. bana "insan uzun süre sonra ailesinin yanına gelince yabancı bir yere gelmiş gibi hissediyor, çekiniyor" dedi.

• Saçmalık çalışacak adam kız arkadaşına haber verir onun merak etmesini istemezdi belli ki birisiyle birlikte olmuş çünkü seninle barışmak istemiş?

• biz çok büyük bir kavga etmiştik. ben haksızdım. küstük. ben aramadım, o da aramadı. aradığımda da ulaşamadım. o 2 ay o şekilde geçti. ama sonra aradı beni işte.

• her girdiği kaygan yeri yeni bir dunya sanmış şimdi ondan faz gecmi tekrar kullacak bes belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bu erkek sevmiyordur. İlişkiyi bitirmek istemeyişi de, kesinlikle senin bir başkasıyla olmanı istmemesidir.

0|0
    0|0
    • peki bu erkek istanbulda çok iyi bir okulda okuduğu halde, sizin yanınızda olabilmek için sizin okuduğunuz okula geçiş yapıyorsa? yine de sevmiyor diyebilir miyiz

• Seviyor deriz tabii ki ama bu ilgisi aynı boyutta gitmiyorsa demek ki soğumaya başlamış deriz.

Yükleniyor...