Sivas'ta şoför dehşeti!

Böyle olaylar sadece Türkiye de mi oluyor bilmiyorum ama tahammül sınırlarımı zorluyor artık. bu nasıl bir şey ya? bunu yapan hiç mi insanlıktan nasibini almamış. tamam her insan sinirlenir de masum insanların canına kast etmek de ne demek oluyor. bir de bu adam sadece görevden men edilmiş, bildiğim kadarıyla başka bir ceza almamış. böyle bir dünya istemiyorum ben ya. güçlünün güçsüzü ezdiği, herkesin kendi çıkarları için yaşadığı bir dünya istemiyorum. bir yandan da bunu yapan insanın ruh sağlığının yerinde olmadığı kesin bir şey. peki neden tedavi edilmiyor? illa birilerini mi öldürmesi lazım? o otobüste bir kaç tane gencecik insan hayatını kaybetseydi o zaman mı tedavi olacaktı bu adam? şu kedi kesen sapık da aynı kafadan. böyle manyakların dışarda işi ne ya? bu gün kedi kesen yarın adam keser, bu gün otobüste kriz çıkaran yarın gider bir yere bomba koyar. ben mi çok paranoyaklaştım yoksa yetkililer çok mu gamsız? bir şeyler yapılması lazım. bu sorunlar nasıl çözülür sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bugün izledim haberler de, tamam oradakinin dediğine bozulmuş, biraz asabi olabilir. Ama yaptığı tamamen piskopatça. Kanımı dondurdu sanki kendi arabası.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece soförlükten el çektirilmiş. O hayvanın bir ahıra hapsedilmesi lazım

1|0
    0|0
  • ve sanırım habere göre bu adam sadece şoförlükten men edildi başka bir ceza almadan yırttı lanet olsun böyle adalete. Ama emin ol yurtdışında özellikle amerika ve ingilterede çok daha beterleri var şoför olarak değil ama vatandaş olarak gelip metroda gasp yapanlar ya da otobüste zorla dövüp telefonunu alan siyahi gençler falan var. ve diğer yolcular tepksiz kalıyor

0|0
    0|0
    • adaleti sağlamakla görevli olanlar adaleti sağlayamazsa herkes kendi adaletini kendi sağlar!

• buda toplumu kargaşadan başka birşeye götürmez

• Her gün kampüse giderken bindiğimiz arabalardan birisi o da.

Sıkıntı be.. Allah korudu o arabada ben de olabilirdim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...