Erkekler Size Soruyorum "Tamirat" İşinden Anlarmısınız Dürüstçe Cevap Verin:))))n

evet diyelim sevgilinizin evinde bişeyler bozulmuş siizi aradı hemen alet çantanızı kaptığınız gibi gidermsiniz yoksaaaaa alet çantasıda ne oluyor en yakın tamircinin numarası kaçtı ? hadi söyleyin bakalım:)))

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide elimden çoğu işgelir benim için bozup tekrar birleştirmek ya da yaratmak hobi gibi bişey. Hatta yazın boş zamanımda Aldımız klimanın altında tahta palet vardı onu parçalyıp dekupajla kesip tabure yaptım ve çokta güzel oldu :D Yani tabikide gider kendim yaparım.

1|0
    0|0
    • helal sana bencede erkek dediğin anlamalı bu tarz işlerden sevgilin şanslı :)))

• Evet haklısın tecrübelerimi geliştirmeliyim. İnşallah olurda gider yaparım tamir işini boşuna gitmesin çalışmalar :))

• Teşekkür ederim Tatlıbayan dediğin gibi elimden geldiğince ustaya gerek kalmadan ev işlerini yapıyorum. :))

Erkekler Ne Diyor 18

• Dizini kirip kendi tamir etsin

1|0
    0|0
  • bir iki defa elime tornavide almışlığım var:) hali ile evdeki tamirat işlerini ben yapıyorum yapamdığımda bilene danışıyorum dahada olmaz ise ozaman usta çağırıyorum.

0|0
    0|0
  • Tamir edilecek şeye göre değişir gitar falansa halletme şansım var ama musluk falansa tamirci numarası alayım ben:D

0|0
    0|0
  • tamiratla uazaktan yakındam alakam yok ama hayalim çok geniş bozuk bir şeyden daha iyi çalışan bir şey yapablirim gerekli olan hayal gücü yaratıcılık

0|0
    0|0
  • küçük tamir yapılabilir ama elektrikli hiçbirşeyin tamirini hiçbir amatör yapamaz yaparsa bedelini öder

0|0
    0|0
  • Elim yatkındır bazı işlere gerçekten.

0|0
    0|0
  • annesi babası beni tanıyorsa giderim tabi ki bir de yapabileceğim tamir ise yaparım

0|0
    0|0
  • mutfak eşyalarından pek anlamam elektronik olanlardan, onun dışında çanak antenine kadar her şey benden sorulur :)

0|0
    0|0
  • çok büyük tamir işi olmadıgı sürece hertürlü hallederiz qnq

0|0
    0|0
  • #Anlarız da şu çatal gösterme meselesi geldi aklıma şimdi :)

0|0
    0|1
  • Anlamam ama anlıyormuş gibi yaparım bazen bu şekilde tamir edebildiğim şeyler oldu :D

0|0
    0|0
  • Benim alet çantam yok. Tamir işlerinden anlamam.

0|0
    0|0
  • Sorun değil..

Fekat kargaburnu uzat dediğimde penseyi verirsen kapışırız..

0|0
    0|0
  • eh .

0|0
    0|0
  • Sanayide yetiştik her aleti kullanırım elektrik mekanik elektronik no problem

0|0
    0|0
  • her türlü tamırat yaparım çeşme bilgisayar hepsını yaparım

0|0
    0|0
  • Becerikliyim. Sadece elektronik makinaları tamir ederim tabi.

0|0
    0|0
  • Tamirciyi ararım hacı o adam da ekmek parası kazanıyor başkasının yoluna taş koymam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeklere sordun.ama ben de bir cogu tamir isinden anlarim desem.komik olmaz ki?:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...