Bilek güreğinde yenilen kavgada da mı yenilir ?

Diyelim ki 1.90 boylu birisiyle 1.70lik birisi bilek güreşi yaptı 1.90lık saniyelik etti . Şimdi bunlar kavga etse 1.90 her türlü alacak mı yani bilek güreşinde mi belli olur herşey ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Alakasi yok kavga apayri birsey

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bilek gücü önemli bro yani bak kliçko kardeşlere

ama serbest dövüşte farklı olabilir ataklık olsun hassas noktaları bilmek olsun teknik işi biraz da

0|0
    0|0
  • Buna göre değerlendirmemek lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• zerre alakası yok, bu iş cevıklık ve teknık işi,dıgerı olsa olsa acı kuvvet olur...

0|0
    0|0
  • Bilek güreşi güçten çok duruşla vs. alakalı oldugu için bilek güreşinde yenilmen ondan daha güçsüz oldugunun göstergesi değil kii kavgada alacağı anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • 1.91 olarak bilekte de güreşte de alan olmadı şuana kadar. Fakat bunun boyla ilgisi yok. Kemik yapısıyla ilgili. Küçüklüğünden bu yana sağlam beslenen bir kimse her türlü güçlüdür. Kas yapmak gücü arttırmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle. Bilek gücü ayrı, yumruk, genel beden gücü ayrı. Fazlaca bilek egzersizi yapmış, gitar çalmış insanalrın bileği genelde güçlü olur mesela. Oysa beden gücü, yumruk gücü, tekniği kavgada işe yarayan esas etmenlerdir.

0|0
    0|0
  • Yürek varsa alt edemiyeceğin kişi yoktur karşında

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • 1.90, 1.70'i tek eliyle döver.Kısa olan zıplasa bile kafa atamaz bro.

0|0
    0|0
  • Bu daha çok kiloya bagli benim bilek guresinde yenildigimm birsuru kisi var ama bitaneside ben gurese gelemiyoo...anliyacagin bilek guresi çokta onemli degil durumlar aniden degisebilir kavgadaa

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Liseli filan değilim sporcuyum boyum kısa ama spor yapmayan pcde oturan sürekli adam beni alıyor ben yıllardır spor yapmama rağmen yenemiyorum

• Şimdi şöyle ki, bilek en önemli yerdir.

Bilek güreşinde halt ediyorsa, kavgadada yumruğu sert olur emin ol.

Ama yener diye bir şey yok, her şey güçten ibaret değil . Teknikte konuşur.

Sen spor yapıyorsun kabul, ama bileğe önem veriyormusun ? Bilek egzersizlerinden kaç tanesini yapıyorsun ? Git onları kurcala, halt edersin .

Benimde 1.57 boyunda arkadaş var. Spor yapmıyor ama bilek kasları aşırı iyi.

1.90 adamı rahat deviriyo bilek güreşinde. :) Boyla alakası yok yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...