Eğer sevgiliniz aşağıdaki şeyleri size yapsa ne yapardınız ?

1-sevginize inanmasa

2-herkese sulandığnıızı düşünse

3-yalancı olduğunuzu söylese

4-birdaha mesaj atarsan*'sun dese ve siz yinede atsanız

5-hiçbir sözünüze inanmasa

6-size güvenmese

6-herşeyde bir kötülük bulsa

Bunların hepsini sevgiliniz size yapsa sizde aşağıdakileri yapıyo olsanız.

1-onun için ağlasanız

2-her an onu sevdiğinizi dile getirseniz

3-gece geç saatlere kadar uykusuz kalıp onun için hediyeler hazırlasanız

4-inanıp güvenmesi için ofiste olduğunuzu gösteren resimler çekseniz

vs vs.

Bu durumda ne yapardınız ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aslında buna benzer bir durum bizdede var. Sevgilimin güvenini kırdım bazen bana güvenmemezlik yapıyor. İlk zamanlarda ben en alttaki maddelerin hepsini yapıyordum. Ama Allaha şükür bana hiç bir zaman [2-herkese sulandığnıızı düşünse - 3-yalancı olduğunuzu söylese - 4-birdaha mesaj atarsan*'sun dese ve siz yinede atsanız - 6-herşeyde bir kötülük bulsa ) bunları yaşatmadı.

Herhalde o ilk saydığınız maddeleri bana yapsa bitirirdim ilişkiyi hiç ağlayıp zırlamazdım. Çünkü saydıklarınız ağır şeyler

0|1
    0|0
    • ayrılığı hiç aklımdan bile geçirmedim istemedim. o sürekli onu bırakacağımı düşünsede benim onunla nefes aldığımı hala anlamış değil

• Akıl mantık onunla huzur mutluluk seninle olsun arkadaşım hayırlı cuma akşamları :)

• sanada kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bizimde bir ara böyle sorunlarımız olmuştu.Bi kere güven kırıldımı bidaha kırılmıyo bana evde oldugunu göstermek için resimler atıyodu yine altında bir şey arıyodum yine arıyodum.Bana sorarsan bir kız olarak ona sürekli telefonunu göster,sevdigini çok sık söyleme bu da yapmacık gelir bazen,hediyeleri boşver adam akıllı bir yemeğe çıkar ve düzgünce konuş ona içindekileri anlat.Mesaj atma diyosa atma boşver öyle yazıyo ama aslında senden mesajda bekliyo biliyorum :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için :/

• bence bunun cevabıda kızda konusmalısın

• Aynı durum vardı sonu.kötü oluyo kardeşim hazirlikli ol

0|1
    0|0
  • Senin derdin nedir? Acik acik soylemesende ayrilmak mi istiyorsun? derim...:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu alır bir akşam yemegine cıkartırım hayal edemicegi bir sürpriz ve 1 haftalık kafa dinlemek için yürüdü dışına çıkardık her akşam ona onu sevdiğimi söylerdim 1 kişi olsa bunların hepsini yapıcam ama o kişi yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...