Sarışın kızların güzelliği gerçekten farklı..

Ya sarışınlar ayrı bir dikkat çekiyor herkes eswmer beğenirim dewse de sarışınların %90ı çok güzel.Haliyle insan dikkat çekmek istiyo fotodakide benim sarı saçlıda olamayacağıma göre siyah dışında hangi tonlar yakışabilir sarıya yakın bir renk olur mu ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Finlandiyaya git orada beyaz çok sen göze bataraın olmadı rusya felan :)

1|0
    1|0
    • valla simsiyah gözle simsiyah saçla fazla batarım gibi geliyor korkarlarsa :D

• Tipimle dalga geçtiği için .evet

• Haydaaa sen kendi kendini iflas ettirmişsin. Boşversene adam değilmiş. Sonuçta tipler değişir. Belki birley olup onun yüzü yanacakta hiç bakılmaz hale gelecek? Allah büyük belki o senden hoşlanacak. Yada ondan on kat daha iyisi...

• Bence siyah kalsın . : )

2|0
    0|0
  • Bi tip dikkat çekmez kusura bakmayacan artık.

1|0
    2|0
    • bu tip diycektin herhalde benden bahsediyosun.Güzel olduğumu ima etmedim zaten haklısın

• Öyle deme rica ediyorum.

• ben kendimi biliyorum avutmana gerekte yok

• Kızıl sana yakışır dostum kızıla boya.

1|0
    0|0
    • ya bende diyorumda kız arkadaşlar o... gibi durur sende dediler bende hiç girişmedim hem öyle kahveye yakın bir kızıl istiyorum

• Ne alaka arkadaşım saçmalamış arkadaşların bence gayette yakışır .

• sarışınlar aptaldır siyah saçlı ol

0|0
    1|0
  • karamel boyatsana, mesajlarıma da cevap versen hani, küsücem yoksa :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bebeğim ben de satıyım ama mesela senin gibi iri koyu gözlerim yok :) MaşAllah sana esmerlere de aslında ne giyse yakışıyor

0|0
    0|0
  • sarışınlar bence de güzel ama doğal kızlar daha iyi (y)

0|0
    2|0
  • saçın sarı kaşın siyahmı olmak istiyorsun? ol güldür beni :D

0|0
    1|0
  • Siyah sac mukemmel. Sahsen erkek olsaydim kara kasli kara gozlu bir kizi sarisina tercih ederdim.

0|1
    0|0
    • valla kara kaç kara gtözüm ama pek bir ilgi dikkat sanmıyorum.Gerçi yüz siması ve yakışmasıda önemli siyah göz ve siyah saç herkese yakışmaz

• %4ü orijinal sarışın olan bir ülkede "biz esmer severiz" lafı çok komik...

Kızıl olabilir ancak saçının en güzel hali bence bu halinde olur

0|0
    0|0
    • yok ben de sarışın diyorum zaten

• evet ikiside çok koyu doğaldan.Yav zaten bir boyum dü<zgün onun dışında sokakta elini çarptığın 10 kızdan 9u benim gibi siyah gözlü siyah saçlı herhalde :D

• Bide turkiyenin %70i kumralmış esmerlik daha farklı bişiy siyah göz siyah saç felan çoğunluk kahve gız kahve saç oda esmere girmiyomul :D saçma olsaydı Adriana limayı neden beğensinler

• Balyaj attır gülüm.

0|0
    0|0
  • Hic bozma sacinin rengini cok tatlisin =))

0|0
    1|0
  • sarışınlık okadarda iyi değil bence . kendimden biliyorum . sarışınların teni çok hassas oluyor. ben denize gidiyorum doğru düzgün güneşlenemiyorum bile dışarı çıkarken mutlaka güneş kremi sürüyorum , cildim çok hassas belkide saece bende öyledir ama bilmiorum . bide face de twitterde falan bazı şahıslara fake olmadığımı ispatlamak zorunda kalıyorum . gerçekten bazen esmerlere imreniyorum .

0|0
    1|0
    • Fotodaki kız orijinal sarışın değil fakelik yapmadan önce kadınlar hakkında birkaç şeyi araştır ilk :D Teni hassasmışmış

• Sarışın biri açınca fake demezler senin fake olduğun belli fotoğrafları google görsellerde taratma denen birşey var :D ergen velet

• sanırım azsınız diye.Benim arkadaş yabancı kızları alıp fake açıyodu sarışın.Ülkemizdede %4 olunca yani ondandır boşver sen :)

Yükleniyor...