Geniş kalça nasıl daralır ?

kalçalarım öyle çok geniş değil ama geniş yani. nasıl daraltıp popomu hafif çıkarabilirim ? bunun için bana link atar mısınz veya tavsiye verebilir misiniz ? beslenme filan tavsiyesi olursa kalçadaki yağları hızlı yakmak için iyi olur

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• :))) vücut tek yerden kilo almaz tek yerdende yakmaz bölgesel yag yakımı yoktur sadece kalca calısıp kalca eritemezsin eritilseydi eger:) ...

0|0
    0|0
    • ama benim öyle değil işte her vücut farklı

• off dediğin şey tam bir saçmalık. tabi ki de bölgeye özel hareketler var allasen bilmiyorsan yorum yapma.

• biliyorsan konuş bilmiyorsan yorum yapmaki cehaletin belli olmasın...hımm bana gelince beni tanımadıgın veya daha once resimlerini görmemene veriyorum:) ama öğren gençç

oku ve öğren

link

Erkekler Ne Diyor 10

• gel link <3

0|1
    0|0
  • alakli beslenmeye çalış. yüksek ph lı su tüket. bu sayede hızlı ve kalıcı bir çekilde yaglarını eritebilirsin

0|0
    0|0
  • çok oturarak genişleyen kalça spor yaparak daralırda şimdi kim yapcak sporu boşver :) ama sekste spor olarak geçiyor hatırlatıyım

0|0
    0|0
  • çok yağlıysa cardio şart sıkılaşmak içinse squat, lunge, back lunge bu hareketler işini görür

0|0
    0|0
  • Squat yapman gerekiyor. Mükemmel şekilli kalçaların sırrı bu.

0|0
    0|0
  • Genetikte olabilir bu

0|0
    0|0
  • en uygun spor kalçalar için bisiklet başka bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bir sağdan bir soldan duvara vur günde 15 20 tekrar yap

0|0
    0|0
  • Yürüyüş , kaliteli beslenme ve squat

0|0
    0|0
    • yürüyüş yapıyorum zaten de işte olmuyor

• Yaa ne kadar yürüyorsunuz ne tempoda . Ayrıca neler yiyorsunuz bunlar önemli. Mesela sabaha kadar yürüyün ekmektir şekerdir yağlı kalitesiz karbonhidratlar tüketirseniz hiç bir işe yaramaz. Squatıda kalçanı şekillendirmesi için söyledim

• Yürüyüş yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• spor yap 3 beyazdan uzak dur

0|0
    0|0
  • Koşu,yürüyüş kesin lazım diyette yapmalısın zamanın varsa spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
  • ip atlamak popoyu kaldırıyormuş ama genişliği genetiktir kemik yapınla alakalıdır zayıflarsan ordaki yağlar da erir

0|0
    0|0
  • bölgesel masaj var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...